Ciuch dnia: suknia Jonathan Saunders

46 Komentarzy
2 Zdjęcia
Niedziela, 12-08-2007

Ciuch dnia: suknia Jonathan Saunders Kolekcja jesień – zima Jonathana Saundersa uchodzi za jeden z najlepszych pokazów sezonu, a o projektancie mówi się, że jest odkryciem roku. Saunders z modą związany jest od 5 lat, ale dopiero ostatni rok okazał się być strzałem w dziesiątkę i prawdziwą premierą zdolności młodego Brytyjczyka.

Tajemnica kolekcji tkwi w formach geometrycznych i ostrych, pionowych cięciach. Saunders przyznaje się do silnych inspiracji sztuką Daniela Buren, które przełożył na delikatne tkaniny. Kobiety pokochały go za optyczne triki, mocne kolorystyczne kontrasty i mieszankę stylu dziennego z wieczorowym.

Prezentowana długa, jedwabna suknia zamykała jesienny pokaz. Prosty krój, półokrągły dekolt i krótki rękaw czarnej, jedwabnej kreacji ożywia kolorowy przód. Delikatny szyfon barwiony jest w pionowe pasy. Dzięki kontrastowemu zestawieniu z ciemnym tyłem sylwetka wydaje się być smuklejsza. Posągowość łamie satynowy, czerwony pasek, który nadaje kształtu i ładnie dopełnia efektownej całości.

Cena: 2 625,23 euro (9 940 zł).

Sprzedaż kolekcji prowadzą Bergdorf Goodman, Neiman Marcus, Jeffrey’s i butik Ikram w Chicago. Suknia jest także dostępna w internetowym sklepie Net-A-Porter. Sklep wysyła do Polski.

Ciuch dnia: suknia Jonathan Saunders

AW

 • Niedz., 12-08-2007 gość
  LiZZy (Niedziela, 12-08-2007) napisał:  Fans (Niedziela, 12-08-2007) napisał:
  Do Lizzy and Michaela C !!!Uważacie się na tym lux lux za nie wiadomo kogo, za jakis krytyków. To cojest ładne czyli npta sukienka jedziecie z góry na dół.Tak naprawde nie znacie się na modzie tylko udajecie oczytanych i modnych. Zapewne jesteście oboje wieśniakami!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  Jej! Przejrzałeś/łaś mnie na wylot!!! Tak na prawdę nie znam się na modzie i jestem wieśniarą...!To jest takie przykre... może wzięłabym od Ciebie kilka lekcji dobrego smaku? :D


  zacznij od lekcji ortografii
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2007 MichaelC
  gość (Niedziela, 12-08-2007) napisał:  zacznij od lekcji ortografii  A Ty od lektury jakiejkolwiek książki zawierającej informacje o takiej nowości dla Ciebie, jaką jest SAVOIR-VIVRE.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2007 gość
  MichaelC (Niedziela, 12-08-2007) napisał:  Prostacka, wygląda jak fartuch.


  Znowu mylisz pojecia: to nie cynizm, tylko brak rozeznania w pojeciach, modzie i dostosowaniu wypowiedzi. Obawiam sie, ze to Tobie mozna przypisac prostactwo. W dodatku nie wydajesz sie osoba, ktora stac na jedna miliardowa tej sukienki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2007 gość
  sklepik666@o2.pl (Niedziela, 12-08-2007) napisał:


  to sa podróby!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2007 gość
  Jaka sliczna sukniaaaaaaaaa!!!! bomba
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2007 gość
  MichaelC - bo fantazja jest od tego aby zmyślać na całego...Biedny ty synek jesteś, biedny...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2007 Oleńka
  Gdyby wyciąć z tej sukienki wszystko co jest czarne byłaby to piękna sukienka letnia. Góra-ramiączka albo krótkie rękawki... ale raczej ramiączka. Zestawienie kolorów i zwiewny materiał bardzo mi sie podobają :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2007 gość
  a wiecie ze ten gość zarabiający przez internet to MichaelC, tu udaje bogatego, a tu daje odnośnik aby zarobić. A to ten sam kolo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2007 gość
  mnie sie podoba :)idealna na lato, kupię sobie ją bo nie jest az tak droga :) a zrobi furrorę
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2007 gość
  dajcie temu biedakowi (MichaelC,LiZZy ) spokój. Widzicie że jest biedak chory, zachowuje się jak dziecko ( te śmieszne teksty o zasadach zachowania itp, itd). Nie wszyscy musimy być w pełni rozwinięci psychicznie aby móc wypowiadać się na tym forum.Prawda?:)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5