Ciuch dnia: płaszcz Grome Design

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Niedziela, 04-04-2010

Ciuch dnia: płaszcz Grome Design

Wszystkim, którzy chłodniejsze dni wiosny planują przejść w trenczu proponuję klasykę w lekko odświeżonej formie.

Prezentowany płaszcz Grome Design to projekt Natalii Grott-Mess. Jasny beż zapięto na dwa rzędy guzików, przewiązano paskiem z klamrą, wykończono wykładanym kołnierzem i wyposażono w dwie wygodne kieszenie. Ramiona zostały wzmocnione. W roli dyskretnych, ale widocznych ozdobników występują plisowane układanki, którymi obszyto klapy kołnierza, kieszenie i długie rękawy. Prosty zabieg efektownie odnawia klasykę.

Cena: 876 zł

Adresy sklepów znajdziesz tutaj.

AW

 • Niedz., 04-04-2010 gość
  idealny na moje cióżki kancelaryjne. w sam raz do pracy jak i po pracy, móze szypko taki kópic zanim szew dla rzony wypadży
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-04-2010 gość
  suchajcie ja tesz pracuje w tej kancelari, ta dziefczynyna jest nie normalna, to spszątaczkai dostaje 700 zł na łape wienc cała wypłata by jej nniestarczyła na ten płaszczyk.
  ja jest adwokatkom i zarabiam ok 9000 zł, więnc stać na lepsze cióżki niż Grome Desing. Ja kupuje zawrze na Ebaju płaszczyki od Burebery i Versucze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-04-2010 gość
  "suchajcie ja tesz pracuje w tej kancelari, ta dziefczynyna jest nie normalna, to spszątaczkai dostaje 700 zł na łape wienc cała wypłata by jej nniestarczyła na ten płaszczyk.
  ja jest adwokatkom i zarabiam ok 9000 zł, więnc stać na lepsze cióżki niż Grome Desing. Ja kupuje zawrze na Ebaju płaszczyki od Burebery i Versucze"

  Czy ktos rozumie cos z tego tekstu? Czy osoba piszaca go jest Adwokatem??? i robi bledy niemalze w kazdym slowie...
  Moze kup plaszcz od Grome Design a nie u Burberry i resze pieniedzy przeznacz na doksztalcenie sie.
  Odpowiedz Zgłoś