Ciuch dnia: kamizelka Paprocki & Brzozowski 

20 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 06-12-2010

Ciuch dnia: kamizelka Paprocki & Brzozowski 

Tegoroczny jesienno – zimowy sezon wyróżnia futra. Materiał oprócz tego, że ciepły i sprawdza się w zimnym sezonie, jest również niesłychanie efektowny.

Projektanci Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski modne futro proponują w postaci kamizelki. Czarne futro z lisa podszyto jedwabiem. Kamizelka jest zapinana pod szyją. Długi szalowy kołnierz opada aż do kolan. Asymetryczny fason ciekawie prezentuje się w futrzanej aranżacji.

Cena: 2 000 zł
Kupisz w internetowym butiku Paprocki & Brzozowski.

Ciuch dnia: kamizelka Paprocki & Brzozowski 

Ciuch dnia: kamizelka Paprocki & Brzozowski 

Zdjęcia: Marcin Głowacki

AW

 • Wt., 07-12-2010 Ann1971
  Zwierzęta zabijane są dla mięsa, bo mięso jest smaczniejsze, niż warzywa. Skóry tych zwierząt wykorzystuje się wszelako, mimo, że istnieje eko-skóra, to skóra naturalna okazuje się niezastąpiona. Więc jeżeli zwierzęta zabija się dla przyjemności jedzenia mięsa, to dlaczego nie zabijać zwierząt futerkowych dla przyjemności noszenia futra. I tak te zwierzęta są hodowane w tym celu. Futra są piękne, ciepłe i niezastąpione. Moja znajoma kupiła sobie w Paryżu sztuczne futro z około 1000 euro i po roku zaczęły wypadać włoski i przyznała się, że nie należy do najcieplejszych ubrań. Ja w tym samym czasie kupiłam sobie prawdziwe futro za 4500 euro i noszę je, nic się z nim nie dzieje, jest ciepłe, wygodne, wcale nie śmierdzi i wygląda się w nim naprawdę elegancko. Mogę polecić świetnego kuśnierza w Monachium. Robi on na zamówienie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-12-2010 ginger85
  ty strzelilas sobie kula w leb!!!eko-paranoja w społeczeństwie. Futro jest złe, bo to słodkie króliczki, norki, liski, a zwierzątek nie można męczyć. Ale skórzane buty wszyscy noszą bo przecież "nie będę plastiku na nogi zakładać". Zanim ktoś mi powie, że to nie to samo bo zwierzęta są specjalnie hodowane na futra, a skóra to tylko "produkt uboczny" z ubojni to radzę bliżej zapoznać się z tym tematem. Zwierzęta są tak samo hodowane tylko na skóry tak samo jak są hodowane tylko na futra. Skóra pozostała po produkcji mięsa co najwyżej może trafić do taniej karmy dla psów, ale zazwyczaj jest po prostu utylizowana. Zwierzęta hodowane na mięso mają zupełnie inną dietę niż te hodowane na skóry. Zastanawiające jest to, że większość z Was jak jeden mąż nienawidzi futer i gardzi osobami, które je noszą, ale jak pokażą buty od Louboutina to niemal sikacie z zachwytu. Naprawdę myślicie, że skóra na buty tak luksusowych domów mody jest "produktem ubocznym" z ubojni? Nie wierzę, że jesteście aż tak naiwne. I zanim poprzecie takie organizacje jak PETA zapoznajcie się z ich działaniem. PETA ma piękną ideę, z wykonaniem jednak jest już gorzej. Co się dzieje ze zwierzętami "uratowanymi" przed zabiciem ich na futra czy skóry? PETA nie ma co z nimi, przez co ogromny procent "uratowanych" zwierząt jest uśmiercany (petakillsanimals.com). Zanim obrzucicie mnie błotem i wyzwiecie od najgorszych chciałam zauważyć, że nikogo nie obraziłam swoją wypowiedzią i że każdy może mieć swoje zdanie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-12-2010 Martannnnnn
  Ciekawe co na to Dżoana Krupa????
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-12-2010 Blond Rudzielec
  Muszę przyznać, iż mimo że jest przeciw zabijaniu zwierząt dla futer, to kamizelka zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 06-01-2011 gość
  Martannnnnn (Środa, 08-12-2010) napisał:  Ciekawe co na to Dżoana Krupa????  ma się czepiać każdego z tysięcy projektantów wykorzystujących futra i setek milionów kobiet które te futra noszą? Chyba przeceniasz naszą polonijną gwiazdeczkę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 06-01-2011 gość


  ty ignorantko, głupie próżne baby nie noszą futer
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-09-2012 Gość
  bestialstwo ! Potępiam tych " projektantów "
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-09-2012 Gość
  gość (Czw., 06-01-2011) napisał:

  ty ignorantko, głupie próżne baby nie noszą futer
  Noszą noszą bo mózgu nie mają i tylko by się samcom przypodobać kupują
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 24-11-2012 Gość
  gość (Pn., 06-12-2010) napisał:

  aty nie jadasz zwierząt? nie chodzisz w bucikach ze skóry i nie malas nigdy skórzanej kurteczki ech....  właśnie strzeliłaś sobie kulą w stope zwierzęta są po to by je jeść tzn typu świnia itp a skóry z tuch zwierząt są brane gdyż zwierzęta były zabite dla mięsa a takie norki lisy itp są zabijane żeby bogate babki mogły się lansować  Skóry z ubojni są utylizowane a te skóry na kurtki są ze specjalnej hodowli i Ty sobie strzeliłaś kulą w łeb .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 24-11-2012 Gość
  chyba zapomnieli dodac jedno zero do ceny :D

  Odpowiedz Zgłoś
1 2