Choc&play, czyli konfigurator czekolad

2 Komentarze
20 Zdjęć
Środa, 10-10-2012

Czekoladę kochają chyba wszyscy, ale jej własnoręczne tworzenie to sztuka prawdziwa i dość skomplikowana. Jeżeli jednak bliskiej osobie masz ochotę podarować coś zupełnie wyjątkowego, a do tego jadalnego, nie musisz już zamieniać swojej kuchni w laboratorium eksperymentalne – ten pomysł ułatwi Ci życie.

W sklepie Choc&Play wybrać można wiele gotowych, niepowtarzalnych propozycji, dostosowanych do różnych okazji – urodzinowe, ślubne, świąteczne, ozdobione prawdziwymi truskawkami, orzechami macadamia, ciastkami, czy żelkami Haribo.

Jednak prawdziwa zabawa i tworzenie zaczyna się, gdy odważycie się skorzystać z konfiguratora i samodzielnie wybierzecie kształt, rodzaj i smak czekolady, dodatki (orzechy, słodycze, suszone owoce, czy nawet jadalne opiłki złota i perły) oraz ozdobne opakowanie. My słodko uśmiechamy się do czekolady mlecznej z pomarańczą i truskawkami, ale wybór tej „idealnej” nie jest prosty.

Taki upominek z pewnością będzie niezapomniany, ale też nie będzie cieszył oka długo – tak skomponowanym czekoladom trudno się oprzeć, ale grunt to radość nie oka, lecz podniebienia. Polecamy!

Więcej informacji na chocoplay.pl

AG

  • Śr., 10-10-2012 Gość
    Zazwyczaj jestem krytyczna ale muszę przyznać, że to bardzo fajny pomysł! Firma też mi znana :) Gdybym więcej zarabiała to na pewno byłabym klientką.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 12-10-2012 Anna
    mniam, mniam, świetny pomysł na prezent
    Odpowiedz Zgłoś