Chiny wykupują Dubaj

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 25-01-2010

Chiny wykupują Dubaj

Chińscy inwestorzy postanowili piąć się dalej po szczeblach kariery finansowej i tym razem wybrać się na zakupy do Dubaju, w celu poszukiwania atrakcyjnych nieruchomości.

Inwestorzy z Wenzhou znani są z tego, że globalnie polują na zagrożonych majątkach rynku nieruchomości  - tym razem padło na Dubaj, gdzie ceny są dużo niższe niż na chińskim rynku nieruchomości. Zhou Dewen, głowa Wenzhou oraz Stowarzyszenia Rozwoju Biznesu i Promocji oświadcza, że do końca następnego miesiąca Dubaj odwiedzi około 20 przedstawicieli Wenzhou, łasych na tamtejsze nieruchomości. Przez miesiąc będą szukać nieruchomości na sprzedaż w trudnej sytuacji. Tamtejsi brokerzy nawołują właścicieli owych nieruchomości aby niechętnie zmniejszali ceny, nawet pomimo rosnących zadłużeń. Nawołuje do tego z powodu nadejścia ewentualnej nadziei na poprawę i umiarkowanie się sytuacji na rynku po ubiegłorocznej recesji.

Źródło: FinancialTimes

ML

 • Pn., 25-01-2010 gość
  baran....... ale przyjdzie ktos do ciebie za te slowa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-01-2010 gość
  cala prawda o dubaju na dubajdlapolaka.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-01-2010 gość
  dubaj jest sztucznie pompowanym balonem... czekac az tylko peknie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-01-2010 queresma
  gość (Poniedziałek, 25-01-2010) napisał:  dubaj jest sztucznie pompowanym balonem... czekac az tylko peknie


  Byles tam... ? jak nie to co ty mozesz wiedziec czlowieniu !!! nie ma zadnego kryzysu i jeszcze dlugo sie na to nie zanosi mieszkam tam przez ostatnie 4 lata
  Odpowiedz Zgłoś