Cellu Body Slim Dr Irena Eris

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 08-05-2009

Cellu Body Slim Dr Irena Eris

Algowa terapia ujędrniająco – wygładzająca do skóry z cellulitem to najnowszy zabieg wykonywany w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris, który wykorzystuje dobroczynne działanie alg morskich.

Cellu Body Slim nie tylko podejmuje walkę ze skórką pomarańczową, ale również jest zabiegiem głęboko relaksującym. Połączenie peelingu z masażem ciała regeneruje naskórek. Po oczyszczeniu, na pielęgnowane części ciała nakładany jest koncentrat ujędrniająco-modelujący, który zostaje wmasowany przy użyciu specjalnego masażera. Koncentrat zawiera kompleks ujędrniająco-antycellulitowy, który działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe w skórze. Na tak przygotowane ciało kosmetyczka nakłada maskę algową. Dzięki połączeniu substancji aktywnych maska skutecznie wpływa na wyraźną poprawę wyglądu ciała – wyszczuplenie i modelowanie ud, bioder i pośladków. Skóra wygładza się, a objawy cellulitu w widoczny sposób ulegają zmniejszeniu.

Najlepszy efekt przynosi seria zabiegów. Następuje zmniejszenie objawów cellulitu, sylwetka zostaje wymodelowana, skóra wyraźne wygładza się. Dodatkowo całe ciało jest zrelaksowane i wypoczęte.

Cena: 230 zł

Wykonasz w Instytutach Dr Irena Eris. Adresy tu.

Cellu Body Slim Dr Irena Eris

MK

 • Pt., 08-05-2009 gość
  ...dziwne uda......... zwlaszcza...prawe... prawie "spuchniete"........ moze to po zabiegu..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 08-05-2009 gość
  czy to sa nogi pani Eris
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 08-05-2009 gość
  gość (Piątek, 08-05-2009) napisał:  czy to sa nogi pani Eris


  nie, to nogi meza pani Eris
  Odpowiedz Zgłoś