Casio EXILIM Pro EX-F1

6 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 23-04-2008

Casio EXILIM Pro EX-F1 Kolejny produkt z wprowadzonej na rynek w 2002 roku linii aparatów cyfrowych Casio Exilim.

Exilim Pro EX-F1 został wyposażony w sensor CMOS oraz super szybki procesor LSI. 6 milionów efektywnych pikseli oraz 12x zoom optyczny uzupełniają możliwości trybu Burst Shooting, który pozwala na precyzyjne uchwycenie każdej sekundy ruchu. Używając trybu zdjęć seryjnych, można je wykonywać z prędkością od 1 do 60 fps. Co więcej, ciągłe nagrywanie do 60 fps umożliwia zapis maksymalnie do 60 zdjęć na sekundę w pamięci buforowej, nawet zanim przycisk migawki zostanie naciśnięty. Nawet jeśli wciśnie się przycisk zbyt późno, decydujący moment zostanie zapisany.

Aparat umożliwia także zapis filmów w formacie Full HD. Można nagrać film w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Aparat można połączyć z telewizorem HD poprzez kabel do wejścia HDMI.

Cena: 2 990 zł

www.casio.com

Casio EXILIM Pro EX-F1

MWW

 • Śr., 23-04-2008 gość
  kto teraz wypuszcza 6mpixowy aparat? nawet mimo tego, ze cmos, casio i tak jest w tyle. no i optyka nie moze sie rownac z canon, nikon, sony czy panasonic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-04-2008 gość
  Może 6 milionów efektywnych pikseli to nie to samo co zwykłe piksele... Jak na tą cenę to by było faktycznie troszkę mizernie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-04-2008 gość
  nie, to nie zadne inne piksele. zawsze jest podawana liczba efektywnych pikseli. to ewidentny kompromis by uzyskac tak wysoka liczbe klatek na sekunde, co jest troche bez sensu. lepiej sie bylo skupic na jakosci matrycy, jej rozdzielczosci i na optyce, na co komu zdjecia seryjne o predkosci 60 klatek na sekunde? casio chcialo sie wyroznic ale to stracona bitwa, w aparatach liczy sie przede wszystkim optyka a tej nie ma co oczekiwac by byla dobrej jakosci u casio
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-04-2008 Interloper
  Trudno cokolwiek powiedzieć o optyce...nic tu nie piszą...CEMOS- brawo niskie szumy.... co do 6 mpx...to luzik...po co pchać na matrycę np 10 albo 12 skoro taka ilośc pikseli na małej matrycy nic nie daje... w końcu jakis producent zerwał z tym bezsensownym wyścigiem na megapiksele.... Trzeba przyznac że aparta interesujący... raczej dla zaawansowanych fotoamatorów z ciekawymi pomyslami...ale z tego co wcześniej słyszałem to mial kosztować do 2 tyś a nie 3... ja już bym wolał dołozyc kasę i kupic jakieś lustro.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-04-2008 Interloper
  Trudno cokolwiek powiedzieć o optyce...nic tu nie piszą...CMOS- brawo niskie szumy.... co do 6 mpx...to luzik...po co pchać na matrycę np 10 albo 12 skoro taka ilośc pikseli na małej matrycy nic nie daje... w końcu jakis producent zerwał z tym bezsensownym wyścigiem na megapiksele.... Trzeba przyznac że aparta interesujący... raczej dla zaawansowanych fotoamatorów z ciekawymi pomyslami...ale z tego co wcześniej słyszałem to mial kosztować do 2 tyś a nie 3... ja już bym wolał dołozyc kasę i kupic jakieś lustro.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-04-2008 gość
  Całkiem niezły, choć nie wiem czy potrzebuję aż takiego wypasa
  http://opiniuj.pl/38400,casio-e…
  Odpowiedz Zgłoś