Carrie Bradshaw idzie do szkoły

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 02-03-2012

Wygląda na to, że bohaterki „Seksu w wielkim mieście” zrobią wszystko, by historia nowojorskich przyjaciółek nie została zapomniana i przyniosła jeszcze trochę zysków.

Serial zakończył się kilka lat temu. I tu należało zamknąć opowieść. Tak się jednak nie stało i historia Carrie Bradshaw została przeniesiona na ekran kinowy. I to aż dwa razy. Na siłę odgrzewana opowieść nie doczekała się entuzjastycznych recenzji. Nawet wierne fanki serialu z rozczarowaniem wypowiadały się o pełnometrażowych produkcjach.

To nie koniec odgrzewania i Carrie powróci raz jeszcze. Skoro dotychczasowe wielbicielki przyjaciółek nie do końca były zachwycone wznawianiem opowieści, postanowiono uderzyć do znacznie młodszego grona, pozyskać nową widownie i nowe wielbicielki. Tym razem w roli głównej nie zobaczymy Sarah Jessici Parker, ale AnnęSophie Robb („Most do Terabithii”). Nie chodzi tu o znudzenie Parker materiałem, ale o wiek bohaterki. „The Carrie Diaries” to prequel przedstawiający losy młodziutkiej Carrie sprzed „Seksu w wielkim mieście”. A więc zamiast Manhattanu, pantofli od Blahnika i popijania cosmopolitan w modnych nowojorskich klubach, będzie małe miasteczko, pierwsze miłosne zawody i szkolne dramaty.

AW

 • Pt., 02-03-2012 Gość
  to nie bedzie juz to.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-03-2012 Acid
  can`t wait for this one :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-03-2012 Gość
  bylem sceptycznie nastawiony do tego pomyslu ... zrobienia "mlodej carrie " ale gdy zobaczylem kto ja zagra , jestem na TAK :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-03-2012 Metafizyka
  Autor tego wpisu nie postarała się za bardzo. Podstawową informacją jaka powinna znaleźć sie w tym arykule jest fakt, iż będzie to kolejna ekranizacja książki. Napisała ją ta sama autorka, która stworzyła książkę Sex And the City. Niewiem czy to tak do końca jest chciwość aktorek...
  Odpowiedz Zgłoś