Cadillac BLS Wagon

13 Komentarzy
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 17-12-2007

Cadillac BLS Wagon

Cadillac zaprezentował nową wersję modelu BLS z nadwoziem typu kombi, dodatkowo nowy bardzo mocny turbodiesel oraz silnik zasilany bioetanolem.

BLS sedan i kombi będą pierwszymi modelami marki Cadillac oferowanymi w Europie
z ekologicznym silnikiem o niskiej emisji zanieczyszczeń, zasilanym bioetanolem. Model BLS 2,0 l FLEXPOWER  pojawił się w sprzedaży w listopadzie 2007 roku. Podobnie jak pozostałe turbodoładowane silniki (trzy benzynowe i dwa diesle), ta czterocylindrowa, dwulitrowa jednostka osiągająca (na bioetanolu E85) moc 200 KM (147 kW), zapewnia wysokie osiągi i dynamikę jazdy do jakiej przywykli użytkownicy samochodów Cadillac. Silnik FLEXPOWER  pracuje na bioetanolu E85, benzynie bezołowiowej lub dowolnej w proporcjach kombinacji tych dwóch paliw.

Gama wszystkich turbodoładowanych silników oferowanych w modelu BLS jest duża - pozwala klientowi na wybór jednej z trzech jednostek benzynowych, jednego z dwóch diesli, a także turbodoładowanego silnika zasilanego bioetanolem.

Do wyboru są cztery poziomy wyposażenia: Business, Elegance, Sport i Sport Luxury. Wersja Sport Luxury jest dostępna z silnikiem benzynowym 2.8 V6 lub z turbodieslem o pojemności 1,9 litra 180 KM. Ponadto, w wyposażeniu seryjnym tej wersji są  biksenonowe reflektory, podgrzewane i elektrycznie regulowane skórzane fotele z pamięcią ustawień oraz drewniane (zamiast aluminiowych) elementy dekoracyjne.

Cena: od 116 200 zł do 203 120 zł

http://www.cadillaceurope.com/

Cadillac BLS Wagon

Cadillac BLS Wagon

Cadillac BLS Wagon

MWW

 • Wt., 18-12-2007 xpert
  Chevy Suburban (Wtorek, 18-12-2007) napisał:  Żaden Cadillac, tylko Vectra w przebraniu. Ohydny model z beznadziejnymi oplowskimi silnikami, w dodatku kombi i diesel.  Pokaz mi silnik 1.9 w dislu ktory ma wicej niz 180km a potem zacznij szczekac o beznadziejnych oplowskich silnikach. btw tego silika nie montuja w oplach ale skad Ty masz o tym wiedziec..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 19-12-2007 Cola
  odjechany w kosmos! Ale cena.......
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 19-12-2007 Chevy Suburban
  xpert (Wtorek, 18-12-2007) napisał:  Chevy Suburban (Wtorek, 18-12-2007) napisał:
  Żaden Cadillac, tylko Vectra w przebraniu. Ohydny model z beznadziejnymi oplowskimi silnikami, w dodatku kombi i diesel.
  Pokaz mi silnik 1.9 w dislu ktory ma wicej niz 180km a potem zacznij szczekac o beznadziejnych oplowskich silnikach. btw tego silika nie montuja w oplach ale skad Ty masz o tym wiedziec..


  Co do diesla masz rację-na razie montują go tylko w saabach. Ale chodziło mi głownie o benzyniaki. Poza tym to jeden koncern General Motors, więc trudno stwierdzić kto jest tworca tego silnika.Saab 9-3, Vectra i Cadillac BLS to prawie jedno i to samo. Wydaje mi się, ze po prostu dołożyli 30KM do oplowskiego 1.9 CDTI. I jeszcze jedno-nie wymądrzaj się tak "ekspercie" ...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2