Buty Crocs dla dzieci

40 Komentarzy
5 Zdjęć
Piątek, 18-01-2008

Buty Crocs dla dzieci O wzbudzających skrajne emocje butach Crocs pisaliśmy w zeszłym roku w serwisie Snobka. Wygodne, zdrowe klapki i sandały podbiły świat na dobre i kolejny wiosenno – letni sezon też upłynie pod ich znakiem. Marka przygotowała kilka nowości, wśród których na uwagę zasługują zwłaszcza modele skierowane do najmłodszych i nieco starszych dzieci.

Disney Kids Cayman, Girls Alice i Alice to zapowiadane na wiosnę obuwnicze premiery Crocs. Disneyowską serię tworzą klasyczne caymany w wersji z obrazkami. Dzieciaki mogą wybierać spośród największych bajkowych sław. Jest więc Kubuś Puchatek, Królewna Śnieżka, Mickey Mouse i rysunki z filmu Auta. Dla starszych i młodszych wielbicielek balerinek firma przygotowała modele Alice i Girls Alice. Zgrabne i wygodne Mary Jane utrzymane są w żywej kolorystyce i świetnie sprawdzą się podczas codziennego biegania. 

Ceny:

Disney Kids Cayman: 139 zł
Baleriny Girls Alice: 139 zł
Baleriny Alice: 179 zł

Buty będą dostępne w salonach Crocs pod koniec lutego. Adresy znajdziesz tutaj.

Buty Crocs dla dzieci

Buty Crocs dla dzieci

Buty Crocs dla dzieci

Buty Crocs dla dzieci

AW

 • Niedz., 20-01-2008 gość
  To najlepsze buty dla dzieciaków, pewnie ci co komentują nigdy ich nie nosili. Leciutkie, delikatne, przewiewne i wygodne,
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-01-2008 gość
  Pozatym to nie jest plastik tylko delikatna pianka, skóra się nie ślizga nie ociera, oddycha.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-01-2008 dianaro
  Jak półgumowce.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-01-2008 gość
  CUDOWNEEE!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 gość
  Rubik ma takie same tylko ze zolte ehhehehe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 05-02-2008 gość
  W takich kurpach to sobie może biegać strażak Sam, ale nie moje dzieci.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-03-2008 gość
  gość (Piątek, 18-01-2008) napisał:  te buciki wyglądaja jak plastikowe- gumowe, więc wydaje mi się, że zdrowe to one nie są, zwłaszcza dla dzieci! noga sie poci, ślizga, łatwo o zwichnięcia. sztuczne badziewie


  Jesteś w grubym błędzie. Podstawową zaletą tych butów jest właśnie to, że są z wyjątkowo higienicznego tworzywa (nie z gumy!). Stworzone wiele lat temu specjalnie na użytek personelu medycznego szpitali. Z założenia wygodne, higieniczne, przewiewne, trwałe i lekkie, antypoślizgowe(!). Świat na ich punkcie oszalał nie bez powodu. Nie przyjęłyby się gdyby były z badziewnej gumy. Zapewniam Cię.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-03-2008 gość
  ..:) kupie kilka par mojemu dziecku, bo tanie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 03-08-2008 kitarzyna
  kitarzyna (Piątek, 18-01-2008) napisał:  sama noszę kroksy.... super sprawa


  najwygodniejsze buty świata... pod domu można chodzić i po dworze:D dopasowują się do stopy i nie obcierają:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 05-09-2010 kość
  ale z was dekle, poczytajcie najpierw o właściwościach buta, a potem mamroczcie jakie to one poślizgowe, pocące, niewygodne itp. A co do tego czy są ładne to kwestia gustu.
  Czy noszą je gwiazdki polskiej estrady, to też o czymś świadczy, ale nie o modzie na pewno. To że są "trendy" to tylko plus dla butów. Dla mnie crocsy są super! Dawno nie wydałem mniej niż dwie stówy za super wygodne i zdrowe buty.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4