Buty Crocs dla dzieci

40 Komentarzy
5 Zdjęć
Piątek, 18-01-2008

Buty Crocs dla dzieci O wzbudzających skrajne emocje butach Crocs pisaliśmy w zeszłym roku w serwisie Snobka. Wygodne, zdrowe klapki i sandały podbiły świat na dobre i kolejny wiosenno – letni sezon też upłynie pod ich znakiem. Marka przygotowała kilka nowości, wśród których na uwagę zasługują zwłaszcza modele skierowane do najmłodszych i nieco starszych dzieci.

Disney Kids Cayman, Girls Alice i Alice to zapowiadane na wiosnę obuwnicze premiery Crocs. Disneyowską serię tworzą klasyczne caymany w wersji z obrazkami. Dzieciaki mogą wybierać spośród największych bajkowych sław. Jest więc Kubuś Puchatek, Królewna Śnieżka, Mickey Mouse i rysunki z filmu Auta. Dla starszych i młodszych wielbicielek balerinek firma przygotowała modele Alice i Girls Alice. Zgrabne i wygodne Mary Jane utrzymane są w żywej kolorystyce i świetnie sprawdzą się podczas codziennego biegania. 

Ceny:

Disney Kids Cayman: 139 zł
Baleriny Girls Alice: 139 zł
Baleriny Alice: 179 zł

Buty będą dostępne w salonach Crocs pod koniec lutego. Adresy znajdziesz tutaj.

Buty Crocs dla dzieci

Buty Crocs dla dzieci

Buty Crocs dla dzieci

Buty Crocs dla dzieci

AW

 • Pt., 18-01-2008 capri
  taaaa dla dzieci,Rubik w takich smiga.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2008 gość
  PANTERKA-G //// wsam raz dla Ciebie kochanienka ,sandałki i to od DISNEYA,moze akurat chodzila w nich myszka miki?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2008 khaki-girl
  nie zakatowała bym swojego dziecka takimi klapkami :/
  nazwała bym je 'Rubikowce'
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2008 momo
  crocs to wygoda przede wszystkim, buciki sa nieziemsko wygodne, i co z tego ze rubik takie ma, bo nie rozumiem? a baletki sa urocze. (:
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2008 gość
  nieważne jak bardzą są up-to-date ile gwiazd w nich chodzi i jak(podobno) nieziemsko są wygodne...dla mnie są po prostu OHYDNE!!Stopa wygląda w nich jak kopyto;))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2008 gość
  te buciki wyglądaja jak plastikowe- gumowe, więc wydaje mi się, że zdrowe to one nie są, zwłaszcza dla dzieci! noga sie poci, ślizga, łatwo o zwichnięcia. w dodatku to one paskudne są, jak jakies staromodne chodaki niderlandzkie - tyle, że tamte chyba z porcelany czy z drewna a nie jakies sztuczne badziewie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2008 gość
  gość (Piątek, 18-01-2008) napisał:  nieważne jak bardzą są up-to-date ile gwiazd w nich chodzi i jak(podobno) nieziemsko są wygodne...dla mnie są po prostu OHYDNE!!Stopa wygląda w nich jak kopyto;))


  zgadzam się z tobą. ale i tak ludzie będą kupować dzieciakom, tak jak te zimowe skórzane baranice agi do nawet letnich ciuchów, byleby tylko ludzie widzieli, że dzieciak mooodnie ubrany
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2008 sqra
  POTWORNE!!! Wszystkie, bez wyjątków :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2008 Zula
  cos okropnego, wszystko rozumiem, funkcjonalnosc, wygode ale dlaczego ludzie kupuja tak paskude buty?!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2008 gość
  Takie plastikowe chodaczki widziałam rok temu w Grecji. Za 2 Euro. Na plażę i na basen. Bo one własnie do tego się nadają-przejść po gorącym piasku! Do niczego więcej!!!Jak można kazać nosić dzieciom tak okropne buty??? Ortopedzi chyba nie mieli nic do powiedzenia przy projektowaniu.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4