But dnia: Pollini

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 24-05-2010

But dnia: Pollini

Wielbicielki estetyki Nicholasa Kirkwooda będą zachwycone. Projektant konsekwentnie uprawia obuwniczą geometrię i z matematyczną precyzją składa pantofle dla marki Pollini.

Białe buty podniesiono na drewnianych platformach i obcasie. Wysokość robi wrażenie. Zestawienie materiałów i kolorów również. Gładką, jasną cholewkę obrysowano ciemną obwódką i spięto na podbiciu ozdobnym sznurowaniem, a przy kostce niewielką klamrą. Efektownej kompozycji wycięć dopełniają odkryte palce.

Cena: 2 600 zł

Kupisz w salonach Pollini w warszawskiej Galerii Mokotów, C.H. Klif, w poznańskim Starym Browarze, w Gdyni w C.H. Klif i w Krakowie w Pasażu 13 na Rynku Głównym.

AW

 • Wt., 25-05-2010 gość
  wczoraj odwiedziłam salon Polliniego w klifie, buty są odjazdowe, wyszłam z takimi ale w kolorze miętowym, są cudne i super wygodne !!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 25-05-2010 gość
  fuuuuuuuuuu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 25-05-2010 gość
  okropne buty
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-05-2010 @@@
  gość (Poniedziałek, 24-05-2010) napisał:  super do moiej kancelaryi! supcio, serio! Hyba zaraz napiszem do mojego szefa, zeby mi to kópił jutrto, ihihih :DA to moja dzisiejsza torebka DIOR, kocham tę markę! Mam z niej tyyyyle ciuszków! Widzę waszą zazdrość dziubki


  "Kupił" to się tak prawidłowo pisze.Dziubek to zrobiłam ze zdziwienia,że "pracownice kancelarii"mogą robić w pisowni takie "byki".Hi hi hi!Żałosne ,żal mi naprawdę Twojego szefa ,bo pójdzie z tzw."torbami" mając takich reprezentantów swojej firmy :))
  Odpowiedz Zgłoś
1 2