But dnia: pantofle Miu Miu

34 Komentarze
2 Zdjęcia
Wtorek, 29-01-2008

But dnia: pantofle Miu Miu O swojej wiosenno – letniej kolekcji Miuccia Prada powiedziała, że tworząc ją myślała o życiu, jako formie teatru. Wszystko jest więc tu trochę udawane i trochę z przymrużeniem oka. Również buty wpisują się w narzuconą konwencję i z całą pewnością odgrywają ważną rolę w spektaklu Miu Miu.

Prezentowane pantofle na platformie mają zabudowane palce z lekko wysmuklonymi noskami, zabudowaną piętę z kolorową ozdobą w kształcie żółto – czerwonych naszytych listków, wąski pasek zapinany na klasyczną klamrę tuż przy kostce i wyjątkowo fantazyjny obcas. Niby szpilka, ale nie do końca. Stalowa kolumna ma całe mnóstwo detali. Tuż przy podeszwie znajduje się biała głowica, która następnie przechodzi w metalową kulkę, dalej jest żłobiony trzon i na dolna baza z fantazyjnym, filiżankowym uszkiem. Cała konstrukcja przypomina bardziej element architektoniczny niż obcas damskich pantofli, ale elekt jest wyjątkowo spektakularny.

Cena: 325 funtów, czyli około 1 580 zł

Kupisz w butikach Miu Miu. Adresy znajdziesz tutaj.

But dnia: pantofle Miu Miu

AW

 • Pn., 04-02-2008 gość
  Okropne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 06-02-2008 Lady_x33
  w wersji czarnej jeszcze jakos.. zdecydowanie ladniejsze by były bez tego dziwnego niby `uchwytu` przy obcasie .. ;| nie, nie, nie .. ;p
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 20-02-2008 gość
  te buty przecudowne. napewno bym je kupiła. platforma i ten orginalny obcas...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-08-2008 gość
  a dla mnie badrzo ładne:) niebanalne :) + za oryginalnośc
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4