But dnia: pantofle Jil Sander

Tagi: Jil Sander, buty
34 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 27-06-2007

But dnia: pantofle Jil Sander
Jil Sander to niemiecka projektantka, która tworzy od 1999 roku również dla Prady, a znana jest z oryginalnych pomysłów. Prezentowane na zdjęciu buty pochodzą z jej tegorocznej, letniej kolekcji. Dwie pierwsze rzeczy, na które zwraca się uwagę, patrząc na te buty, to piękny niebieski odcień i oryginalny obcas. Całe wykonane zostały z zamszowej skóry i mają bardzo zgrabne noski, a dla wygody i stabilności zapinane są na kostce. Jeśli uważasz, że ten element będzie skracał nogi, możesz z niego zrezygnować, po prostu go wyjmując.

Cena: $559 czyli około 1 650 zł

Do kupienia w sklepie internetowym StyleDrops. 

AZK

 • Czw., 28-06-2007 okashi
  własciwie to żadna nowośc. Taki wzor buta juz od dawna występuje w japonii... Zatem malo pomyslowe, nic nowego. Sciagniety pomysl jedynie od projektantow azjatyckich.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-06-2007 gość
  "Jil Sander to niemiecka projektantka, która tworzy od 1999 roku również dla Prady, a znana jest z oryginalnych pomysłów. " To zdanie jest tak bełkotliwe, że aż strach. Po pierwsze Jil Sander jest juz na "emeryturze". Projektantem firmy Jol Sander jest obecnie Raf Simons. A firma Jil Sander nalezy do koncernu Prady. Dobierajcie staranniej pracowników do LuxLux!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-06-2007 gość
  o boże! ale się zbulwersowałam jak zobaczyłam te komentarze!!! czy wy nie widzicie, że ten BUT jest cudowny! w całym moim życiu nie widziałam piękniejszej części garderoby! do diabła.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-07-2007 Kinga
  O matko... A co to? Porażka...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4