But dnia: kozaki Armani Collezioni

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Niedziela, 14-11-2010

But dnia: kozaki Armani Collezioni

Armani to synonim wyrazistego stylu. Nic w tych kolekcjach nie grzeszy skromnością, a wysoka jakość wykonania prawie zawsze idzie w parze z wzorniczym przepychem.

Prezentowane kozaki to propozycja na tegoroczną zimę. Masywna podeszwa z całą pewnością ochroni stopę przed zimnem. Gruba, warstwowa platforma została traperowo powycinana i zestawiona z wysokim, stabilnym obcasem. Cholewka jest wysoka, sięga okolic kolan, została przecięta pionowym paskiem i ozdobiona lśniącą, stalową wizytówką Armani.

Cena: 2 690 zł
Kupisz w sklepach Salamander.

AW

 • Niedz., 14-11-2010 gość
  Minimalistą, drogi Gościu, jest na przykład (a w zasadzie: przede wszystkim) Calvin Klein - nie Armani. I niewątpliwie Armani _jest_ znany z bogatego wzornictwa.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-11-2010 gość

  Zgadzam się! Jestem wielbicielką Armaniego właśnie z tego powodu. Przepych to YSL, nie Armani.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-11-2010 gość
  gość (Niedziela, 14-11-2010) napisał:  Minimalistą, drogi Gościu, jest na przykład (a w zasadzie: przede wszystkim) Calvin Klein - nie Armani. I niewątpliwie Armani _jest_ znany z bogatego wzornictwa.


  Chyba nie masz w swojej garderogie od Armaniego ! W 100% zgodze się z innymi iż Armani a w szczególności Armani Collezioni to sama klasyka a przpych znajdziesz u McQueena bądź Lacroixa baranie !
  Odpowiedz Zgłoś