But dnia: Jimmy Choo

48 Komentarzy
3 Zdjęcia
Niedziela, 04-02-2007

But dnia: Jimmy Choo Ta marka jest dobrze znana osobom, które lubią czytać o tym, co noszą gwiazdy showbiznesu. O swoich Jimmys śpiewała nawet Beyonce.

Te szpilki z czarnej satyny pochodzą z najnowszej kolekcji. Są proste, bez ozdób, ale bardzo szykowne. 10-centymetrowe obcasy wymagają jednak pewnej wprawy w chodzeniu na szpilkach tudzież równych chodników.

Cena: 345 funtów czyli 2 050 zł

Do kupienia w firmowym butiku internetowym.

But dnia: Jimmy Choo

But dnia: Jimmy Choo

AT

 • Niedz., 04-02-2007 gość
  ladny obsac, zgrabne, starannie wykonane ale nie moj styl.... tylko na grzeczna impreze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-02-2007 aluette
  Śliczne! Moje uznanie. Wszystko tak, jak być powinno :) tylko.. w tym sezonie najmodniejsze są buty o zaokrąglonych czubkach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-02-2007 Jaslyn
  Zgrabne, eleganckie i klasyczne :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-02-2007 Porcelanowa_lalka
  Wiem że to troche nie na temat ale chodzi mi o taką sprawdę, że niektórzy ludzie mówią, że ich nie stać, a np. im sie podoba. Inni (pewnie bardziej zamożni) odrazu zaczynają się czepiać po co ktoś taki wogóle na tą stroną wchodzi. A teraz mam pytanie do tych bogatszych... Czy nigdy nie oglądaliście czegoś na co was nie stać np. luksusowego jachtu (jeżeli kogoś stać na jacht to niech sobie wymyśli coś innego). To jest normalne że ludzie marzą, że chcieli by mieć coś takiego na co musieli by wydać całą pensję. Amoże po prostu są ciekawi ile można wydać na sukienkę czy spodnie?

  PS Buciki nawet ładne...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-02-2007 gość
  ładne wykonanie ale... niech projektanci i wykonawcy odczepią się już od tych paskudnych spiczastych czubków!!!! od roku są niemodne a oni dalej produkują takie rzeczy!!! halloo??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-02-2007 gość
  Porcelanowa_lalka Wiem że to troche nie na temat ale chodzi mi o taką sprawdę, że niektórzy ludzie mówią, że ich nie stać, a np. im sie podoba. Inni (pewnie bardziej zamożni) odrazu zaczynają się czepiać po co ktoś taki wogóle na tą stroną wchodzi. A teraz mam pytanie do tych bogatszych... Czy nigdy nie oglądaliście czegoś na co was nie stać np. luksusowego jachtu (jeżeli kogoś stać na jacht to niech sobie wymyśli coś innego). To jest normalne że ludzie marzą, że chcieli by mieć coś takiego na co musieli by wydać całą pensję. Amoże po prostu są ciekawi ile można wydać na sukienkę czy spodnie?

  PS Buciki nawet ładne...  popieram :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-02-2007 powoli_znikajaca
  obcasy bardzo wysokie,nie na moje nogi,ale butki bardzo ladne,delikatne,eleganckie i wytworne ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-02-2007 gość
  wszystko super, tylko nie podoba mis ie ta przeplatanka na przodzie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-02-2007 LadyAmanda
  Jimmy Choo ajj.. ^_^ szpilki sa baoskie ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-02-2007 LadyAmanda
  Jimmy Choo ajj.. ^_^ szpilki sa boskie ;)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5