But dnia: botki Elizbeth and James

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 15-11-2010

But dnia: botki Elizbeth and James

Tym razem projektantki Mary-Kate i Ashley Olsen postawiły na ekologię. Botki Elizbeth and James pokryte zostały nie skórą, ale szyfonem, nadrukowanym fakturą przypominającą skórę lamparta.

Prześwitujące warstwy szczelnie okrywają cały przód i tył butów. Wysoki i zgrabny obcas także jest pokryty materiałem w cętki. Dla komfortu noszenia wnętrze botków i podeszwę wykonano ze skóry a na pięcie umieszczono mały zamek. Klasyczny fason butów w nowej ekstrawaganckiej odsłonie to idealny dodatek do zimowego stroju. 
 
Cena: około 1 200 zł
Kupisz w sklepie Nordstrom.

MB

 • Pn., 15-11-2010 gość
  Ładne, mają ślicznie wyprofilowany fason a warstwy szyfonu łagodzą lamparci wzór.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-11-2010 gość
  Całkiem fajne gdyby nie to, że identyczne widziałam w Carefour... Dosłownie takie same, wiem co o tym myśleć. Ktoś musiał się dopuścić plagiatu jeśli chodzi o sam projekt - z tego, co tu czytam to te buty to nowość, a w Carefour są już od kilku ładnych tygodni, więc odpowiedź wydaje się prosta. Miło, że sklepy bardziej przystępne cenowo też wiedzą co w modowym świecie piszczy;) Przynajmniej nie trzeba wydawać fortuny by modnie się ubrać. Buty jakościowo były tak jak te na zdjęciu. Identyczne. W dodatku bardzo eleganckie ze świetnym wykończeniem. Cena: 48.50 zl, wiec myśle że warto. Jeśli dla kogoś to jednak nadal zbyt drogo to niech poczeka trochę i kupi na wyprzedaży - ja już zacieram rączki;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-11-2010 gość
  gość (Poniedziałek, 15-11-2010) napisał:  Całkiem fajne gdyby nie to, że identyczne widziałam w Carefour... Dosłownie takie same, wiem co o tym myśleć. Ktoś musiał się dopuścić plagiatu jeśli chodzi o sam projekt - z tego, co tu czytam to te buty to nowość, a w Carefour są już od kilku ładnych tygodni, więc odpowiedź wydaje się prosta. Miło, że sklepy bardziej przystępne cenowo też wiedzą co w modowym świecie piszczy;) Przynajmniej nie trzeba wydawać fortuny by modnie się ubrać. Buty jakościowo były tak jak te na zdjęciu. Identyczne. W dodatku bardzo eleganckie ze świetnym wykończeniem. Cena: 48.50 zl, wiec myśle że warto. Jeśli dla kogoś to jednak nadal zbyt drogo to niech poczeka trochę i kupi na wyprzedaży - ja już zacieram rączki;)


  w carfurze śmierdzi to po pierwsze a po drugie buty za 50 zl to koszmar dla stop ...
  botki fajne :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-11-2010 gość
  Ludzie obudźcie się wreszcie z tego przejaskrawionego snu, w którym błądzicie jak dzieci we mgle. Pani/Pan, który od jakiegoś czasu dzieli się z resztą portalu miłością do zakupów w hipermarkecie ukazuje prawdziwy obraz naszego społeczeństwa. Spójrzmy prawdzie w oczy - jest to portal o tematyce określanej "luksusową", jak sama nazwa i slogan wskazuje. W rzeczywistości jednak odwiedzany jest przez ludzi, którzy ani o modzie, ani o architekturze, ani o motoryzacji, ani o egzotycznych podróżach nic nie wiedzą. Problem w tym, że nawet nie chcą wiedzieć, a jedynie uchodzić za snobów z dobrym gustem i wypchanym portfelem. Niestety wychodzi z tego pomieszanie z poplątaniem, bieda, kicz, nienawiść i agresja, czyli wszystko to, co charakteryzuje większość z małych, zawistnych, zakompleksionych ludzi udzielających się na tym portalu. Czy Wy naprawdę wierzycie, że to portal dla elit? Pudelek w wersji lux. To wszystko.
  Odpowiedz Zgłoś