Stary Browar pozytywnie zaliczył test i mieszkanki Poznania mogą już kupować projekty modnego duetu Bohoboco w regularnym butiku marki.
Po kilkumiesięcznym okresie funkcjonowania sklepu tymczasowego projektanci zdecydowali się otworzyć stały salon. Ubrania zostały dobrze przyjęte przez Poznanianki, co stało się głównym impulsem do zagoszczenia w Starym Browarze na dobre. Jedna z najbardziej prestiżowych galerii handlowych w Polsce stała się tym samym kolejnym (po warszawskiej Mokotowskiej i Galerii Mokotów) adresem, pod którym można znaleźć kreacje Bohoboco.
Salon utrzymano w eleganckiej biało-czarnej tonacji kolorystycznej. Na podłogach położono parkiet we francuską jodłę. Nowoczesne i przestronne wnętrze sklepu doskonale koresponduje z oryginalnym charakterem Starego Browaru.
Założyciele i projektanci marki: Michał Gilbert Lach i Kami Owczarek, są przebojem młodej, polskiej mody. Duet w błyskawicznym tempie zdobył salony i stał się ulubioną marką gwiazd. Do Bohoboco przekonały się zresztą nie tylko celebrytyki, o czym świadczy kolejny otwierany sklep marki.
Zobacz także kolekcję Bohoboco na sezon wiosna-lato 2013.
AW