Biżuteria, która inspiruje modę – Kalendarz YES 2012

0 Komentarzy
7 Zdjęć
Środa, 30-11-2011

Najnowsza edycja kalendarza YES 2012 to biżuteryjne klejnoty zestawione z kreacjami polskich projektantów mody. Biżuteria miała stać się główną inspiracją dla twórców mody – takie było założenie przyszłorocznego kalendarza. 

Uwiecznione na zdjęciach projekty pochodzą z pracowni Krzysztofa Stróżyny, Zuo Corp, Blessus, Mariusza Przybylskiego, Łukasza Jemioła i Bizuu. Na okładce modelka wystąpiła w sukni Dawida Tomaszewskiego, która skomponowana została z pierścionkiem Jubile z błękitnym topazem i 30 diamentami, z kolekcji jubileuszowej, zaprojektowanej z okazji 30-lecia YES przez Mateusza Madelskiego. Na kolejnych zdjęciach oglądamy najważniejsze projekty jubilerskiej marki: Eternel, ideał 1-kamieniowego pierścionka z brylantem, Lotus, artystyczny naszyjnik, który zdobią Swarovski Elements i perły oraz wzory z najmodniejszych kolekcji YES Rings i YES Steel.

Autorką zdjęć jest znana fotografka Aldona Karczmarczyk. Biżuterię i kreacje prezentuje Ewa Witkowska, pierwsza Polka na okładce francuskiego Vogue’a. Fotografie z kalendarza sprzedano na aukcji charytatywnej. Cały dochód trafi na konto Fundacji Rak’n’roll.

http://www.yes.pl

AW