Beverly Hills Park

77 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 01-09-2006

Beverly Hills Park

Nawet w tak ekskluzywnym miejscu jak Beverly Hills znajdzie się zamknięta enklawa, gdzie swoje posiadłości mają najbogatsi z bogatych.

Jak donosi magazyn Forbes, Beverly Hills Park obejmuje luksusowe prywatne posiadłości, z których najtańsze kosztują około $10 000 000. Zapewnia także swoim mieszkańcom dostęp do 4-akrowego parku oraz pola golfowego. Lista właścicieli rezydencji zawiera takie nazwiska jak Sylwester Stallone, Eddie Murphy, Denzel Washington czy producent i były mąż Barbary Streisand Jon Peters.

Typowa posiadłość w Beverly Hills Park oprócz kilku sypialni i basenu posiada także windę, salę fitness, kort tenisowy, jacuzzi i piwnicę na wina.

Z pewnością nikt niepożądany nie ma tu wstępu, ale dzięki zdjęciom satelitarnym możemy podejrzeć jak wyglądają posiadłości w tak prestiżowym miejscu. W domu znajdującym się po prawej stronie, na samym dole, mieszka Sumner Redstone - wart ponad 8 miliardów dolarów właściciel CBS/Viacom, człowiek który niedawno "zwolnił" Toma Cruise'a.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć:

Beverly Hills Park

MZ

 • Pt., 01-09-2006 Mi$Trz
  ja bym wolał miec ich jedną miesieczną wypłate:D:D:D To by mi starczyło :P:P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-09-2006 gość
  im bogatszy tym wiekszy szpan...ja mam dom z ogrodem i fonatnna sama na to ciezko zapracowalam i nie rajcuja mnie takie wielkie wille...rzecz gustu i szpanu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-09-2006 gość
  ciekawe, czy u takich sąsiadów można szklankę cukru pożyczyć, gdy zabraknie w niedzielę wieczorem? :))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-09-2006 gość
  to chyba okropne żyć całe życie w więzieniu, pod obstarzałem kamer, nawet z kosmosu do łazienki zaglądają. Tylko sami ochroniarze, asystenci, zero prywatności i swobody :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-09-2006 limonka
  Wcale im nie zazdroszcze. żyje sobie na średnim poziomie, mam dom i ogród. Z doświadczenia wiem, że jak sie ma basen przy chatce, to się z niego raczej nie korzysta. Mając 50 pokoji w żadnym nie dokońca chyba można czuć się jak w swoim, zero przytulności
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-09-2006 gość
  kupuję! Są jeszcze wolne?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-09-2006 gość
  yebac ich ..........
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-09-2006 gość
  Wiadomo ze kazdy by tak chciał ale moje słowa kieruje do tych którzy sa zbulwersowani takim przepychem i narzekaja tylko na własna biede-przeciez nikt wam nie broni wyjechac do ameryki zagrac w 5 wielkich hitach filmowych a potem kupic sobie taki dom, proste nie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-09-2006 Justice
  a ja nie mogłabym życ w takim luksusie...te domy są zbyt nadęte, a poza tym nie mogłabym spać myśląc że moja lampa kosztuje tyle samo co nakarmienie 100 000 dzieciaków
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-09-2006 kiya
  mysle ze tu nie chodzi o to kto co ma, mowicie o swoim malym mieszkanku ze jestescie szczesliwi, klamstwa!!!!!!!!! jesli chcesz cos osiagnac to ciezko pracuj i nie boj sie inwestycji. ja mam 6 pokojowy dom w afryce z basenem i silownia. marzenia sie spelniaja trzeba tylko w nie wierzyc
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6