Batman ubiera się u Armaniego

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 06-08-2012

W ostatniej części trylogii o Batmanie w reżyserii Christophera Nolana, główny bohater nosi bardzo szykowne garnitury. Specjalnie dla głównego bohatera filmu ''Mroczny Rycerz powstaje''  Bruca Wayne'a (w tej roli Christian Bale) ubrania zaprojektował włoski dom mody. Z nominowaną do Oscara kostiumolog Lindy Hemming współpracował sam Giorgio Armani. Kolekcja miała odzwierciedlać osobowość alter ego Batmana czyli połączenie playboya z  milionerem udzielającym się jako filantrop.

Szyte na miarę garnitury zapinane są na dwa guziki i występują w odcieniach szarym w paski oraz w delikatną kratkę, także w odcieniach szarości. Na metce widnieje podpis "Giorgio Armani dla Bruce'a Wayne'a". Sam projektant był podobno bardzo podekscytowany współpracą.

Ubrania od Armaniego nosili też na planie inni aktorzy, m.in. Gary Oldman, Michael Caine, Joseph Gordon-Levitt oraz Anne Hathaway.

EM

 • Pn., 06-08-2012 Batmanik
  Nie dość.że ma robote dobrą płace to jeszcze ubranie od Armaniego .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 06-08-2012 piter
  jakbym mial tyle kasy co on, tez bym sie ubierał u najlepszych projektantów, proste !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 06-08-2012 sss
  no i co.... zazdrościsz...?
  Batmanik (Pn., 06-08-2012) napisał:

  Nie dość.że ma robote dobrą płace to jeszcze ubranie od Armaniego .

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-08-2012 Gość
  Armani nie zrobil sobie przyslugi ta kampania- koles gral zblazowanego-nie-chce-mi-sie-juz Batmana. Zupelnie nie pasuje do celow marki. Filmu nikomu nie polecam. Duze rozczarowanie
  Odpowiedz Zgłoś