Baby Starter Set MAM

8 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 24-02-2010

Baby Starter Set MAM

Kiedy na świat ma przyjść dziecko, kupujemy szczęśliwym rodzicom prezenty. Oczywiście srebrne łyżeczki czy aksamitne śpioszki to świetny pomysł, ale fani prezentów praktycznych powinni zainteresować się tym zestawem.

W skład zestawu startowego austriackiej marki MAM wchodzą dwie butelki antykolkowe 160ml, jedna butelka antykolkowa 260ml, jeden smoczek z mini tarczką i jedna tasiemka do smoczka. A wszystko w ładnym opakowaniu, w sam raz na prezent.

Smoczki  wyprodukowano z jedwabistego silikonu. Dzięki jego specjalnie zmatowionej powierzchni smoczek nie przesuwa się w buzi dziecka i zawsze pozostaje na swoim miejscu. Butelka antykolkowa ma odkręcane dno ze specjalnym systemem odpowietrzającym. Dzięki niemu dzieci nie zasysają powietrza. Odkręcane dno ułatwia mycie butelki i zachowanie należytej higieny.

Wszystkie produkty firmy MAM są całkowicie wolne od Bisfenolu A – związku chemicznego, który może mieć szkodliwy wpływ na zdrowie dzieci, dlatego oznaczono je znakiem BPA FREE.

Cena: 109,99 zł

Kupisz w sklepie internetowym MAM Baby oraz w wybranych aptekach i sklepach dziecięcych na terenie całego kraju.

MWW

 • Śr., 24-02-2010 gość
  Sorry. ale to jest absolutnie NIEpraktyczne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-02-2010 gość
  Używamy tych butelek od kiedy skończyłam karmić piersią. Są świetne, system antykolkowy działa bardzo dobrze (próbowałam różnych butelek-Avent, tommy tippee)
  Bardzo fajny pomysł na prezent z okazji narodzin malucha. Wszyscy zwykle dają ubranka w rozm 56 (zupełnie niepraktyczne), a butelkę zawsze tlepiej mieć na wszelki wypadek (nawet jeśli karmi się piersią).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-02-2010 Qsha
  gość (Środa, 24-02-2010) napisał:  Używamy tych butelek od kiedy skończyłam karmić piersią. Są świetne, system antykolkowy działa bardzo dobrze (próbowałam różnych butelek-Avent, tommy tippee)Bardzo fajny pomysł na prezent z okazji narodzin malucha. Wszyscy zwykle dają ubranka w rozm 56 (zupełnie niepraktyczne), a butelkę zawsze tlepiej mieć na wszelki wypadek (nawet jeśli karmi się piersią).


  Jak dla mnie to Avent Philipsa i Tommee Tippee wioda prym!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-02-2010 gość
  super pomysł z tym zestawem, mi się też bardzo spodobała wersja różowa :) ładne te buteleczki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-02-2010 gość
  Dla mnie i dla mojego skarba wygrywa jednak zdecydowanie system antykolkowy butelek Dr Brown's, ale to rzeczywiście takie ładniutkie prezentowe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 25-02-2010 gość
  KOBIETY, KTÓRE WIERZĄ W SYSTEMY ANTY KOLKOWE SĄ NAIWNE, TZW. KOLKA POWSTAJE WEWNĄTRZ ORGANIZMU DO KOŃCA JEJ PRZYCZYNY NIE SĄ ZNANE JEŚLI WASZE DZIECI PRZESTAŁY MIEĆ KOLKI TO DLATEGO, ŻE ICH UKŁAD POKARMOWY SIE UMORMOWAŁ
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 25-02-2010 gość
  Qsha (Środa, 24-02-2010) napisał:  gość (Środa, 24-02-2010) napisał:
  Używamy tych butelek od kiedy skończyłam karmić piersią. Są świetne, system antykolkowy działa bardzo dobrze (próbowałam różnych butelek-Avent, tommy tippee)Bardzo fajny pomysł na prezent z okazji narodzin malucha. Wszyscy zwykle dają ubranka w rozm 56 (zupełnie niepraktyczne), a butelkę zawsze tlepiej mieć na wszelki wypadek (nawet jeśli karmi się piersią).
  Jak dla mnie to Avent Philipsa i Tommee Tippee wioda prym!


  A dla mnie Dr. Brown
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-02-2010 gość
  Butelki dla dzieci powinny byc SZKLANE!!! bo za miesiac dwa moze sie okazac, ze i te gowno bedzie szkodliwe.
  Odpowiedz Zgłoś