Armani planuje budowę sieci hoteli i ośrodków wypoczynkowych

11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 13-05-2010

Armani planuje budowę sieci hoteli i ośrodków wypoczynkowych

27 kwietnia w Dubaju otwarto pierwszy hotel działający pod marką Armani. Ten opisywany już przez nas luksusowy hotel zajmuje sześć pięter w najwyższym budynku świata, wieży Burj Khalifa.

Dla gości przygotowano 160 pokoi o różnym standardzie; do wyboru jest siedem typów zakwaterowania, od małego studio (45 m2) po luksusowe apartamenty (235m2). Ponadto w hotelu znajduje się osiem restauracji, w tym japońska, hinduska, śródziemnomorska i włoska oraz elitarne SPA. Do dyspozycji gości jest także cukiernia (Armani Dolci), kwiaciarnia (Armani Fiori) oraz klub nocny (Armani Prive). Całość utrzymano w stylu typowej dla Armaniego dyskretnej elegancji, w stonowanych odcieniach czerni i brązów. Ceny są bardzo zróżnicowane, kształtują od $1 089 (3 400 zł) do $11 000 (około 35 000 zł) za dobę. To więcej niż podawaliśmy poprzednio.

Dubaj jest pierwszą lokalizacją, kolejne hotele tej sieci powstaną w Mediolanie, Nowym Jorku, Tokio, Szanghaju i Londynie. W Marrakeszu planowana jest budowa ośrodka wypoczynkowego (resort), a w Egipcie, w śródziemnomorskim kurorcie Marassi powstanie osiedle luksusowych rezydencji wakacyjnych.

Ogółem, w ciągu najbliższych dziesięciu lat, Armani planuje otworzyć co najmniej dziesięć hoteli i ośrodków wypoczynkowych.

http://www.armanihotels.com

MO

  • Pt., 14-05-2010 gość
    już wiemy gdzie w wolnym czasie pojedziemy z chłopakiem ;) oboje uwielbiamy Armaniego :)

    taaa pewnie ledwo ci starcza na byle domek gdzies w pseudo kurorcie polskim albo last minute.... buahahaha
    Odpowiedz Zgłoś
1 2