Aniołki Victoria’s Secret lecą do Londynu

2 Komentarze
17 Zdjęć
Wtorek, 17-07-2012

Aniołki Victoria’s Secret przylatują do Europy. Niestety nie Polski, a do Londynu. 25 lipca amerykańska marka bieliźniana otworzy swój pierwszy flagowy sklep w angielskiej stolicy. Wieść niesie, że na otwarciu mają stawić się Aniołki w pełnym bieliźniano-skrzydlatym rynsztunku. Skład nie został jeszcze podany. Największe emocje budzi plotka, jakoby do Londynu miała zawitać Alessandra Ambrosio, brazylijska piękność, która w maju urodziła swoje drugie dziecko.

Londyński sklep znajduje się przy prestiżowej New Bond Street. Na tym adresie nie kończy się jednak europejska ekspansja. Drugi sklep zostanie otwarty dzień później w Stratford, we wschodnim Londynie, blisko stadionu olimpijskiego. Analitycy rynku są zdania, że to dopiero początek i Victoria’s Secret szykuje kolejne otwarcia.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że w Polsce również otwarty zostanie sklep słynnej marki. Salon znajduje się w Złotych Tarasach i pierwszych klientów obsłuży 24 lipca. Otwarciem wyprzedzi więc londyńską premierę. Niestety w Warszawie miłośnicy Victoria’s Secret będą mogli zaopatrzyć się jedynie w kosmetyki i akcesoria marki. Po bieliznę przyjdzie im jechać do Wielkiej Brytanii. Kolejny salon Victoria’s Seret Beauty & Accessories zostanie otwarty w warszawskiej Galerii Mokotów 27 lipca.

Wszystkich, którzy chcą przypomnieć sobie jak prezentują się Aniołki na wybiegu, odsyłamy tutaj.

AW