Andrej Pejic w reklamie zapachu dla mężczyzn

3 Komentarze
6 Zdjęć
Piątek, 24-02-2012

Androgyniczny Andrej Pejic podpisał swój pierwszy poważny kontrakt kosmetyczny. Piękny model został twarzą najnowszej kampanii Kokorico – męskiego zapachu Jean Paul Gaultier.

Kokorico to pierwsza męska kompozycja Gaultiera od 16 lat. Zapach miał premierę w zeszłym roku we Francji. Wtedy za kampanię odpowiadali fotograf Jean-Baptiste Mondino i hiszpański model Jon Kortajarena. Tegoroczna odsłona Kokorico ma znaczenie bardziej intrygujący i dwuznaczny charakter. Bohaterem kampanii jest bowiem Andrej Pejic, odkrycie międzynarodowego modelingu i postać, która przebojem zdobyła wybiegi i kolorowe magazyny. Autorem zdjęć jest Brytyjczyk – DJ Matthew Stone. Istnieje zatem spora szansa, że na rynku pojawi się zapach dla mężczyzn, który sporo zamieszania wzbudzi również wśród kobiet. Pejic umiejętnie manipuluje bowiem płciowymi rolami i świetnie realizuje się w różnych kontekstach, wywołując tym spore zamieszanie. 

Jean Paul Gaultier doskonale czuje się w przedstawieniach mody, które płeć poddają w wątpliwość. Głośno było o pokazie kolekcji projektanta, w którym wystąpił Andrej Pejic. Model pojawił się w roli agenta Jamesa Bonda, w eleganckim smokingu i z Walterem PPK w dłoni. Chwilę później maszerował w sukni z futra i w pantoflach na wysokich obcasach. Umowność przedstawień i żonglowanie symbolicznymi rolami stanowią niejednokrotnie siłę projektów Gaultiera.

Zdjęcie: Forum

AW

 • Pt., 24-02-2012 Gość
  Przecież w Kokorico to nie on!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 24-02-2012 Gość
  Gość (Pt., 24-02-2012) napisał:

  Przecież w Kokorico to nie on!


  Racja, to Jon Kortajarena!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 24-02-2012 Gość
  niefajny
  Odpowiedz Zgłoś