Andrej Pejic bohaterem reality show

1 Komentarz
19 Zdjęć
Czwartek, 19-07-2012

Ten chłopak wie jak zarabiać pieniądze i w pełni wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Andrej Pejic to odkrycie ostatnich sezonów i –zdaniem „New York Magazine” – najładniejszy chłopak na świecie.

Androgyniczny Australijczyk serbskiego pochodzenia pojawił się w branży w 2010 roku i jest aktualnie jedną z najważniejszych i najbardziej intrygujących postaci męskiego modelingu. Zalicza sesje dla najważniejszych tytułów, bierze udział w kampaniach reklamowych i budzi spore emocje pojawiając się na wybiegach zwykle w damskich ubraniach (głośno było o prezentacji sukni ślubnej na pokazie Jean Paul Gaultier).

Andrej ma jednak ochotę na więcej i wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez jakiś czas nie da o sobie zapomnieć. Wieść niesie, że Pejic podpisał kontrakt na realizację telewizyjnego reality show. Zdjęcia rozpoczęto w Nowym Jorku. Rolą w programie pochwaliła się również Jadranka Savic, mama Andreja.

Temat pojawił się już w zeszłym roku, kiedy to Pejic na swoim Twitterze zapytał czy powinien wziąć udział w reality show. Pomysł został jednak zawieszony na długie miesiące. Wrócił niedawno, rodząc domysły dotyczące scenariusza. Nowojorska agencja modela potwierdziła nowy angaż swojego podopiecznego: „to nadal dość wstępny etap projektu, ale faktycznie taki program z Andrejem w roli głównej jest realizowany”.

AW

  • Czw., 19-07-2012 Gość
    Za ładny na chłopca to robi za dziewczynke ,operatywny.
    Odpowiedz Zgłoś