Amuse Me, czyli spersonalizowana gra wideo z Tobą w roli głównej

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 05-12-2011

Jeżeli jesteś fanem gier video, ale nie bardzo podoba Ci się wykreowany w nich świat, chciałbyś dorzucić gdzieś coś od siebie - swoją żonę (męża), dzieci, samochód, albo masz pomysł na scenariusz całej gry, na przykład na podstawie Twojego życia – to da się zrobić. Taka usługa personalizacji nosi nazwę Amuse Me. Za pomysłem stoi Abdel Bounane, redaktor naczelny francuskiego czasopisma lifestylowego Amusement.

System Amuse Me ma trzy poziomy. Najprostszą formą personalizacji są cyfrowo dostosowania twarze, stroje, tła i akcesoria głównych bohaterów w sześciu już istniejących grach. Koszt to jedynie 20 Euro za każdy zmodyfikowany element. W drugim poziomie do Twojej dyspozycji będzie dziesięciu projektantów, którzy stworzą grę od podstaw. Koszt waha się między 1000 Euro a 10.000 Euro. Ostatni poziom, czyli opcja deluxe to możliwość skorzystania z usług najlepszych artystów wideo, którzy na podstawie Twoich pomysłów stworzą skomplikowany wszechświat i zawiłą intrygę – musisz tylko dysponować kwotą 50.000 Euro.

W grze umieścić można dowolne postaci - gwiazdy, polityków, byłą dziewczynę czy chłopaka, bez obaw o proces za bezprawne użycie wizerunku, bo to tak, jak z naklejaniem plakatów na ściany swojego pokoju - wirtualny świat powstaje tylko w jednym egzemplarzu, wyłącznie na użytek zamawiającego.

;-p:

AG

 • Pn., 05-12-2011 Gość
  Na co to komu?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-12-2011 Gość
  Gość (Pn., 05-12-2011) napisał:

  Na co to komu?

  po co sie urodziłes ??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-12-2011 Gość
  Gość (Pn., 05-12-2011) napisał:

  Na co to komu?


  dla zabawy? żeby mieć coś wyjatkowego. Dla fanów gier, dla bogatych fanów gier to ekstra rzecz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-12-2011 Gość
  świetny pomysł, wyobrażacie sobie jak można by się było wyżyć. Rewelacja
  Odpowiedz Zgłoś