Amplitunery kina domowego ONKYO

2 Komentarze
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 11-09-2006

Do kina domowego można podejść na różne sposoby. Z jednej strony wielkie sklepy ze sprzętem RTV proponują gotowe rozwiązania w cenie do 2 000 zł. Z drugiej strony kino domowe można kompletować samemu dobierając poszczególne części.

Firma Onkyo proponuje kilka amplitunerów - TX-SR504E, TX-SR604E i TX-SR674E. Oferują one dużą moc i są gotowe do współpracy z formatami Blu-ray czy HDTV (ten drugi ma się niebawem pojawić w Polsce).

TX-SR504E - 1 699 zł

Amplitunery kina domowego ONKYO

Duża moc, doskonale wyrównane brzmienia w trybach przestrzennych, precyzyjne i krystalicznie czyste brzmienie w stereo.

TX-SR604E - 2 799 zł

Amplitunery kina domowego ONKYO

Konstrukcja wzmacniacza oparta na technologii WRAT (Wide Range Amplifier Technology) zapewnia wysoką jakość odtwarzania dźwięku bez względu na to, czy jest to wielokanałowa ścieżka filmowa, czy stereofoniczna muzyka.

TX-SR674E - 3 199 zł

Amplitunery kina domowego ONKYO

Oprócz bogatszych właściwości użytkowych, w nowym modelu przekonstruowana została w dużym stopniu konstrukcja mechaniczna amplitunera. Przede wszystkim zwiększono jej sztywność, a także zmieniono materiały, z których wykonana została obudowa. Ponieważ okazało się, że plastikowe elementy konstrukcyjne znajdujące się w amplitunerze mają znaczny wpływ na końcową jakość dźwięku, wymieniono je na droższe i wykonane z lepszych materiałów.

Amplitunery dostępne są w czarnych i srebrnych obudowach. Więcej szczegółów technicznych na stronie: www.eic.com.pl/producenci/onkyo

MW