Amplituner AV NR1501 Marantz

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 10-09-2009

Amplituner AV NR1501 Marantz

Niewielki, kompaktowy amplituner oferujący wysoką jakość odtwarzania.

Marantz, tworząc swój najnowszy amplituner, zadbał nie tylko o jakość obrazu i dźwięku oraz wyposażenie, ale nie zapomniał także o wygodzie użytkownika, obniżając profil urządzenia na tyle, by swobodnie mogło ono się zmieścić w nowoczesnych szafkach, eliminując konieczność poszukiwania specjalnego mebla dla zestawu kina.

NR1501 wyposażony jest w najnowsze dekodery dźwięku HD w tym m.in. Dolby TrueHD i DTS HD Master Audio, a także w 4 wejścia oraz 1 wyjście HDMI 1.3a.

Wbudowany system MRAC automatycznie dopasowuje pracę urządzenia do charakterystyk naszego salonu. Kino domowe otrzyma dzięki temu najlepsze z możliwych ustawienia parametrów. Przypomina to wynajęcie akustyka, który w profesjonalny sposób dokonuje konfiguracji całego systemu audio.

Cena: 2 299 zł

Kupisz w sklepie internetowym Top Hi-Fi.

Produkty Marantz znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Amplituner AV NR1501 Marantz

MWW

 • Czw., 10-09-2009 gość
  czemu kevin sie jeszcze nei wypowiedzial :( ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-09-2009 gość
  Ciekawe jak taki mały sprzęt sprawdzał by się w takim nietypowym wnętrzu: http://www.domoklik.pl/oferta/s… wąskim, długim i bardzo wysokim. Lofty są bardzo wymagające pod względem akustyki, trzeba do nich dobrego sprzętu - właśnie ze względu na niekonwencjonalne rozmiary.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-10-2009 CinemaDesign pl
  gość (Piątek, 11-09-2009) napisał:  (...) Lofty są bardzo wymagające pod względem akustyki, trzeba do nich dobrego sprzętu - właśnie ze względu na niekonwencjonalne rozmiary.  Marantz ten nie jest sprzętem z najwyższej półki. Do pomieszczeń tego typu nie potrzeba bardzo mocnego sprzętu, lecz odpowiedniego przygotowania akustycznego.

  Pozdrawiam.
  Odpowiedz Zgłoś