Alternatywne śluby w Polsce

7 Komentarzy
3 Zdjęcia
Sobota, 21-11-2009

Alternatywne śluby w Polsce

21 listopada w Reducie Banku Polskiego w Warszawie odbywają się nietypowe i ekskluzywne targi ślubne w konwencji eventu. Przez cztery godziny będzie można zobaczyć i dowiedzieć się, jak zorganizować alternatywne i ekstrawaganckie wesele. Misją eventu jest promocja nowoczesnego stylu w weselach, najnowszych trendów, przełamujących nudne standardy i kicz.

W ostatnich latach w Polsce bardzo dynamicznie zmienia się rynek ślubny, szybko przechodząc od dość tradycyjnego i niekiedy zaściankowego rozumienia wesela do coraz bardziej wyrafinowanych i ekscentrycznych pomysłów na organizację ślubu. Zmienia się i przede wszystkim rozszerza asortyment akcesoriów ślubnych dostępnych na rynku, w modzie ślubnej pojawiły się inne kolory niż biały i kremowy, a co najważniejsze, młodzi ludzie poszukują oryginalnych pomysłów. Alternative Weddings to efekt właśnie takich poszukiwań i odpowiedź na zapotrzebowanie coraz bardziej wymagających klientów.

Wystawcami na Alternative Weddings będą uznane i wyselekcjonowane przez organizatorów firmy. Organizatorzy zapewniają, że nie będzie tu przypadkowych usługodawców, brak też będzie kiczu i bałaganu.

Po targach w tym samym miejscu odbędzie się impreza nocna Alternative Weddings Party. Każdy, kto przyjdzie na imprezę, powinien mieć na sobie jakiś weselny akcent.

http://www.alternativeweddings.pl

Alternatywne śluby w Polsce

Alternatywne śluby w Polsce

AWP

 • Sob., 21-11-2009 gość
  nie ma to jak poinformować ludzi na czas :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 21-11-2009 gość
  a te 2 kieliszki w sercu - to niby nie kicz????
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 22-11-2009 gość
  b
  yłam totalne dno z 7 stoiski pokaz dopiero o 18 tak to ludzie steli i nie wiedzieli co robic a potem na kaebaba
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 22-11-2009 gość
  gość (Niedziela, 22-11-2009) napisał:  byłam totalne dno z 7 stoiski pokaz dopiero o 18 tak to ludzie steli i nie wiedzieli co robic a potem na kaebaba


  a co myslalas, ze za darmo dostaniesz cos innego niz kebab?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-11-2009 gość
  coraz więcej ludzi robi ze ślubu cyrk - ludzie opamiętajcie się!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-11-2009 Adelala
  to działa www.freshdiet.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-02-2012 dancerka
  Wybierając fotografa warto jest wcześniej dowiedzieć się jak się z nim pracuje. Zaufałam znajomym i wybrałam Łukasza Popielarczyka. Świetny fotograf! Zdecydowanie jakość usług jest na najwyższym poziomie. Jego dzieła można zerknąć na popielarczyk.net
  Odpowiedz Zgłoś