AlterLunch Fusion w hotelu Westin, Warszawa

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Sobota, 23-01-2010

AlterLunch Fusion w hotelu Westin, Warszawa

Znana z doskonałego lunchu bufetowego restauracja Fusion w hotelu Westin z początkiem roku oferuje gościom alternatywę pod nazwą AlterLunch.

To mini menu lunchowe, a dania podawane są do stolika. Lunch  z mini menu składa się z zupy dnia oraz  dania głównego, jednego z dwóch proponowanych przez szefa kuchni, a na koniec deseru, wybranego z kilku dostępnych danego dnia.


Szef kuchni hotelu każdego dnia będzie chciał zaskoczyć swoich gości nowymi propozycjami dań, a wśród nich znajdą się m.in.: pieczona rolada z kurczaka z rozmarynem z pieczonym ziemniakiem i warzywami ratatouil, filet z okonia nilowego zapiekany z salsą z pomidorów i szparagów, w sosie z  bazylii i śmietany, pieczona na sposób orientalny kaczka podana w curry z ananasa i papryki, karmazyn marynowany w trawie cytrynowej i imbirze podany z sosem z czosnku i pikantnej papryki, warzywa smażone w woku.

Ceny:

Wersja pełna, obejmująca zupę, danie główne, deser, wodę mineralną oraz kawę lub herbatę - 75 zł
Wersja podstawowa, obejmującą zupę, danie główne i wodę - 65 zł

Z oferty AlterLunch Fusion  można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-15.30.

The Westin
Al. Jana Pawła II 21,Warszawa
Telefon: (22) 450 8000

http://www.westin.pl/index.php

AT

 • Sob., 23-01-2010 gość
  warzywa ratatouille....czy tak trudno sprawdzić błędy ortograficzne przed publikacją?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 23-01-2010 gość
  To najgorsza resteuracja w warszawie, świętując rocznice w rodzinnym gronie tak się wszystcy rozchorowaliśmy że przez ponad tydzień nic nie mogliśmy nic poza ryżem jeść.
  Bałabym się tam nawet napić herbaty.
  Nie polecam i ostrzegam!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-01-2010 gość
  wszystko brzmi i wyglada smakowicie:D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 31-01-2010 gość
  gość (Sobota, 23-01-2010) napisał:  To najgorsza resteuracja w warszawie, świętując rocznice w rodzinnym gronie tak się wszystcy rozchorowaliśmy że przez ponad tydzień nic nie mogliśmy nic poza ryżem jeść.Bałabym się tam nawet napić herbaty.Nie polecam i ostrzegam!!!!


  To bardzo nieuczciwe - i daleko krzywdzące - z powodów znanych tylko chyba tobie (sądzę, że jesteś tanią konkurancją) - publikować na forum tak nieprawdziwe komentarze. Fusion w Westinie jest jedną z najlepszych restauracji Warszawy, pod bardzo wieloma względami. Nidgy nie pozwoliliby sobie na epizod, którego rzekomo doświadczyłaś w ich restauracji. To, co robisz jest po prostu podłe.
  Odpowiedz Zgłoś