Alexander Wang otwiera swój pierwszy butik

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 31-08-2010

Alexander Wang otwiera swój pierwszy butik

Alexander Wang otwiera swój pierwszy własny butik. To plotka, która od kilku tygodni pojawiała się wszędzie. Plotka stała się w końcu oficjalną zapowiedzią.

Alexander Wang otworzy sklep przy 103 Grand Street w Nowym Jorku (wcześniej mieścił się tam butik Yohji Yamamoto) jeszcze w tym roku. Wang nie zdradził szczegółów dotyczących wnętrza i jego wystroju, na pytania odpowiadał dość wymijająco, że jest zachwycony lokalizacją, a sklep bardzo mu się podoba. Tajemniczo i intrygująco obiecał też „nową perspektywę luksusu”. Fani talentu projektanta już zacierają ręce i niecierpliwie czekają na wielkie otwarcie.

Źródło: Vogue

Zdjęcie: Forum

AW

 • Wt., 31-08-2010 gość

  Wang to bardzo popularne nazwisko w Chinach. Poza tym Alexadner urodził się i wychował w USA, a Vera przyjechała do Stanów.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 31-08-2010 gość
  Cool I'm gonna hang out with my "Wang" out :) MAybe new line on condoms yeah!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 31-08-2010 bumer
  Stasiek Kowalski otworzył dwa stoiska z chińskimi butami. Jedno w Rzgowie a drugie w Tuszynie. I dlaczego nic o tym nie piszecie? Co mnie obchodzi jakiś Wang? Nawet nie wiecie czy chiniec czy amerykan! A do tego SYN... A jakie to znaczenie czyim ten młody człowiek o azjatyckich rysach twarzy jest synem?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 31-08-2010 gość
  przez krotka, dziwna chwile myslalam, ze chodzi o LeeHoma XD... a potem zobaczylam zdjecie. mimo wszystko dobrze, ze to ktos inny...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 31-08-2010 gość
  dopiero teraz?! wow Alexander Wang jest geniuszem mody btw co za debile wchodzą na ten portal internet powinien być cenzurowany albo ew cofniętym w rozwoju powinni ograniczać dostęp
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 31-08-2010 gość
  bumer (Wtorek, 31-08-2010) napisał:  Stasiek Kowalski otworzył dwa stoiska z chińskimi butami. Jedno w Rzgowie a drugie w Tuszynie. I dlaczego nic o tym nie piszecie? Co mnie obchodzi jakiś Wang? Nawet nie wiecie czy chiniec czy amerykan! A do tego SYN... A jakie to znaczenie czyim ten młody człowiek o azjatyckich rysach twarzy jest synem?


  Ma takie znaczenie, ze o jego talencie wiele osób już słyszało a Staszek jest anonimowy :))
  Odpowiedz Zgłoś