Akcesoria do golenia Muhle

25 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 15-10-2007

Akcesoria do golenia Muhle Dla ceniących jakość zwolenników tradycyjnego golenia krakowska perfumeria Lu'lua ma nie lada gratkę w postaci prezentowanych na zdjęciu pędzla oraz maszynki do golenia snobistycznej, niemieckiej marki Muhle.

Wszystkie elementy tych akcesoriów wykonane są ręcznie z plecionych, karbonowych (niezniszczalnych!) włókien zatopionych w żywicy, lakierowanych materiałem, który wykorzystuje się w samochodach Bugatti. Pędzel zrobiono z borsuczego włosia najwyższej jakości, tzw. silvertip. Do maszynki pasują ogólnie dostępne ostrza Gillette Mach3.

Piękne, ale ergonomiczne łazienkowe działa sztuki, wymarzony prezent dla ceniącego klasykę mężczyzny.

Cena pędzla wynosi 1 300 zł, maszynki - 1 200 złotych.

Do kupienia w perfumerii Lu'lua znajdującej się w Krakowie na ul. Józefa 22

www.lulua.pl

Akcesoria do golenia Muhle

MO

 • Niedz., 20-01-2008 gośc
  biedny borsuk...cześc jego pamięci
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-08-2012 Gość
  Kiepski wybór w tej perfumeri. Po dwa lub trzy pędzle. Tóż to wybór jak za PRL-u. Ja swojemu chłopakowi planuje kupić zestaw z firmy Muhle,ale zamówie na oryginalnej stronie bo wybór o wiele większy a ceny choć niewiele to jednak niższe.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-08-2012 Gość
  gość (Śr., 17-10-2007) napisał:

  zawsze mozemy mowic ze jest to srebrny borsuk...ale to jakoś nie brzmi...

  a co ma srebrny borsuk do tego? Te oznaczenia silver tip itd nie odnoszą się do tego jak zwierze wygląda tylko z jakiej części borsuka jest zrobiony pędzel. Ten silver tip z srebnymi końcówkami pokrywa ok 20% borsuka więc jest droższy i jak można sobie wpisać w google zdjęcie borsuka to widać,że silver tip rośnie np. na szyji.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-08-2012 Gość
  First Kiss (Pn., 15-10-2007) napisał:

  Dostępne są tylko w jednym miejcu w polsce...no zrozumiałe w końcu są zrobione z karabonowych niezniszczalnych włókien !;)

  Fakt bardzo dobry dla mężczyzn ceniących klase ...tylko nieznam zbyt wieli mężczyzn którym robi różnice czy golą się karabonowym niezniszczalnym włóknem ,plastikiem czy metalem .

  Kwestai przyzwyczajenie ale naprawde gustowny prezęt

  Mojemu ukochanemu robi różnicę,więc wiedząc,że ma taki zakup w planach postaram się go wyprzedzić robiąc porządny research na ten temat by kupić to co najlepsze. Tak też było kiedy kupiłam mu pierwszą lepszą whisky,do dziś mimo,że próbował wielu mówi,że ta najlepsza ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-10-2013 Autentyczniewrednababa
  Muhle ma boskie produkty (przetestowane na brodzie mojego partnera, więc mogę super efekty potwierdzić ). Mamy z menspace zestaw do golenia Muhle z pędzlem właśnie podobnym do tego z fotki, tylko brązowy (drugi z listy http://menspace.pl/?podkat=182&… ) .
  Cacko jak mawia "mój".
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3