5 zegarów ściennych

11 Komentarzy
6 Zdjęć
Środa, 03-12-2008

5 zegarów ściennych

W każdym domu potrzebny jest zegar, żeby zawsze wszystko było zrobione na czas. Aby spełniał również funkcję dekoracyjną, można zdecydować się na kupno zegara o ciekawym designie. Poniżej przedstawiamy pięć propozycji eleganckich zegarów ściennych. 

Nextime Curly

5 zegarów ściennych

Niezwykle oryginalny zegar ścienny Nextime Curly będzie doskonale pasować do nowoczesnych wnętrz. Tarczę zegara stanowi zwinięty kawałek błyszczącej stali nierdzewnej w eleganckim kolorze. Jego wymiary wynoszą 53 na 13 cm.

Cena: 807 zł
Kupisz w sklepie internetowym Fabryka Form.

Nextime Beauty

5 zegarów ściennych

Ekskluzywny zegar Nextime Beauty będzie elegancką ozdobą naszego salonu. Wykonany jest z mocnego materiału: aluminium, srebra i szkła, co pozwoli mu służyć nam przez wiele lat. Jego wysokość wynosi 80 cm.

Cena: 3 212 zł
Kupisz w sklepie internetowym SuperWnętrze.

Nextime Wired

5 zegarów ściennych

Zegar Nextime Wired o nowoczesnym i ciekawym designie można powiesić w salonie lub kuchni. Gustowny kształt stworzy piękną dekorację. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, a  jego wymiary wynoszą 45 na 45 cm

Cena: 346 zł
Kupisz w sklepie internetowym Variete.

Nextime Swirled Arabic

5 zegarów ściennych

Zegar ścienny Nextime Swirled Arabic to prosta forma i klasyczny kształt. Wykonany jest z modnej stali nierdzewnej i szkła. Elegancji dodają mu finezyjne wzory na tarczy, które zastępują cyfry. Jego średnica wynosi 34 cm.

Cena:  972 zł
Kupisz w sklepie internetowym SuperWnętrze.

Nextime Carre

5 zegarów ściennych

Elegancki zegar Nextime Carre pasuje zarówno do tradycyjnego jak i nowoczesnego wnętrza. Wykonany jest ze szkła i drewna. Poprzez przezroczysta tarczę widać mechanizm zegara. Jego wymiary wynoszą 38 na 38 cm.

Cena: 807 zł
Kupisz w sklepie internetowym Czerwona Maszyna.

AF

  • Wt., 08-11-2011 efka
    Ceny absurdalne, na zegarmistrz103 można znaleźć naprawdę dużo tańsze
    Odpowiedz Zgłoś
1 2