5 wycieczek do Turcji

4 Komentarze
13 Zdjęć
Środa, 30-11-2011

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek objazdowych po Turcji.

Turcja – dwa oblicza

Pierwsza propozycja to tygodniowa wycieczka objazdowa. Zwiedzanie rozpoczynamy od Kapadocji. Zobaczymy m.in. wykute w skale olbrzymie podziemne miasto Kaymakli, Park Narodowy Goreme oraz regionalne centrum garncarstwa Avanos. Dotrzemy również do miasta Tars oraz Anamurium.

Cena: 2 536 zł. Szczegóły na stronie EasyGo

Rejs Blue Voyage

Rozpoczynamy od Bodrum skąd udamy się w rejs na „Czarną Wyspę”. Następnie dopłyniemy do Cati – spokojnej zatoki na południowym wybrzeżu. Dotrzemy również do Siedmiu Wysp, Zatoki Longoz, Wyspy Kleopatry, Ingiliz Limani oraz do Zatoki Akbuk.

Cena: 3 943 zł. Szczegóły na stronie EasyGo.

W Poszukiwaniu Zaginionej Arki

Prezentowana wycieczka zaplanowana jest na dwa tygodnie. Na trasie jest m.in.: bajkowa Kapadocja, Ani – dawna stolica Armenii, Hattusas oraz Jaskinie Piekła i Nieba. Będziemy mogli również odpocząć w Alanyi - najsłynniejszym nadmorskim kurorcie Turcji.

Cena: 3 291 zł. Szczegóły na stronie EasyGo

Turcja Nieznana
Podczas tygodniowej wycieczki zwiedzimy Istambuł i Ankarę. Zobaczymy również miasto Samsun, przejedziemy wybrzeżem Morza Czarnego do Kastamonu, dotrzemy do Safranbolu oraz przekroczymy Cieśninę Dardanele łączącą kontynent azjatycki z Europą.

Cena: 2 484 zł. Szczegóły na stronie EasyGo

Wokół Anatolii

Zaczniemy od przejazdu do Pamukkale i Hierapolis. Następnie dotrzemy do Bergamy i zwiedzimy Troję. Zaplanowany jest również pobyt w Istambule oraz Ankarze. Wycieczkę zakończymy w Antalyi.

Cena: 1 956 zł. Szczegóły na stronie EasyGo.

AF

 • Czw., 15-12-2011 Zuza
  piękne miejsce. byłam we wrześniu. widoki super, jedzenie dobre, niesamowite wrażenia. postanowiłam jeszcze raz zwiedzić ten kraj bo w czasie jednego pobytu jest to niemożliwe. byłam na wycieczkach fakultatywnych ale ciągle mi mało. w przyszłym roku w maju wybieram sie z alfą na objazd po Turcji zachodniej. cena takiej wycieczki jest przystępna a z tego co widziałam program b. ciekawy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-12-2011 Goja
  Ja też zakochałam się w Turcji. Byłam tam dwa razy ,w tym raz właśnie na tym objeździe z alfą. Spokojnie mogę Ci ten wyjazd polecić. Organizacja jest bardzo dobra, zwiedza się bardzo dużo a przewodnik ma ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli. Uwielbiam ten kraj, mogłabym tam wracać rok w rok.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-12-2011 donna
  Mnie zawsze marzyła się Turcja. mam nadzieje, że w tym roku uda mi się w końcu spełnić to marzenie i polecieć do tego kraju. Przeglądnęłam sobie katalog alfy i muszę przyznać, że ich objazd jest bardzo ciekawy, zwiedza się bardzo dużo. Czy mogłabyś mi napisać jak to dokładnie wszystko wyglądało? Będę bardzo wdzięczna za więcej informacji.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-01-2012 Gość
  Byłam na objeździe z alfa i spokojnie mogę Ci go polecić. Zwiedza się na prawdę dużo, nasz przewodnik był bardzo kompetentny. Opowiadał nam świetne historie i anegdoty. Warto polecieć do Turcji i pozwiedzać, mają bardzo ciekawą kulturę. ludzie są mili a jedzenie jest wyśmienite. Polecam Turcję!
  Odpowiedz Zgłoś