5 wycieczek do Tunezji

3 Komentarze
12 Zdjęć
Niedziela, 12-02-2012

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek do Tunezji.

El Mouradi Palm Marina

Hotel znajduje się niedaleko miejscowości Port El Kantaoui przy prywatnej piaszczystej plaży. El Mouradi Palm Marina dysponuje 388 komfortowymi pokojami. Hotelowe restauracje serwują dania kuchni włoskiej, azjatyckiej i marokańskiej.

Cena: 2 323 zł za 6 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

Vincci Taj Sultan

Vincci Taj Sultan mieści się w Hammamet. Hotel oferuje 265 eleganckich pokoi. Goście mogą korzystać z basenów, kortów tenisowych, klubu fitness oraz centrum balneoterapii.

Cena: 2 364 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa

Prezentowany hotel znajduje się w strefie turystycznej Djerby, w sąsiedztwie pola golfowego. Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa dysponuje 330 pokojami. Hotelowe restauracje serwują dania kuchni międzynarodowej, orientalnej, tunezyjskiej, marokańskiej oraz śródziemnomorskiej.

Cena: 2 312 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

Iberostar Royal El Mansour

Iberostar Royal El Mansour położony jest w centrum zatoki Mahdia, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Hotel oferuje 433 apartamenty. Do dyspozycji gości jest centrum talassoterapii, baseny, siłownia oraz korty tenisowe.

Cena: 2 012 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

Riu Marco Polo

Ostatnia propozycja to Riu Marco Polo, znajdujący się w Hammamet. Hotelowe restauracje serwują dania kuchni międzynarodowej, azjatyckiej i włoskiej. Na terenie obiektu mieści się kompleks basenów, centrum fitness, kort tenisowy, centrum Spa, sauna, łaźnia turecka oraz jacuzzi.

Cena: 2 769 zł za 7 dni. Szczegóły na stronie EasyGo.

AF

  • Niedz., 12-02-2012 Marylu
    Hotele niezłe, Tunezja jest przepiękna.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 26-02-2012 Jolania
    Miło wspominam swój pierwszy wyjazd do Tunezji, bawiłam się wtedy bardzo dobrze. teraz postanowiłam polecieć tam po raz drugi i przypomnieć sobie to miejsce. Wykupiłam sobie już nawet wycieczkę w alfie do RIU Imperial Marhaba, liczę, że ten hotel jest równie piękny w rzeczywistości co na zdjęciach.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 24-04-2012 joko
    Ja wybieram się w tym roku do Tunezji po raz pierwszy. Z resztą też lecę z alfą. Wykupiłam sobie firsta w hotelu El Mouradi Beach w Hammamecie. Wygląda na bardzo ładny. Liczę, że w rzeczywistości będzie taki jak na zdjęciu.
    Odpowiedz Zgłoś