5 wycieczek do Kenii

0 Komentarzy
6 Zdjęć
Niedziela, 08-01-2012

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek do Kenii.

Afryka Dzika

Pierwsza propozycja to tygodniowa wycieczka objazdowa. Jest to wyprawa do największego parku narodowego Kenii i jednego z największych na świecie, Tsavo. Ostatnie dwa dni pobytu w Kenii możemy spędzić na plaży lub biorąc udział w wycieczkach fakultatywnych.

Cena: 4 699 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Masai Mara i Goryle

Naszą wycieczkę rozpoczniemy w Nairobi. Następnie będziemy się kierować w stronę jeziora Naivasha i Narodowego Parku Hell’s Gate. Przekroczymy również granicę Ugandy,  zwiedzimy Kampalę i będziemy mieli możliwość zobaczenia Goryla Górskiego. Odwiedzimy Park Narodowy Queen Elizabeth, wyruszymy w rejs po Kanale Kasinga oraz dotrzemy do Jinja i Eldoret.

Cena: 8 290 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Wyprawa na Kilimandżaro trasa Rongai

Po przylocie do Nairobi czeka nas droga do Moshi w Tanzanii. Wspinaczkę na szczyt Uhuru rozpoczniemy w wiosce Nalemoru. Wycieczka zaplanowana jest na dziewięć dni.

Cena: 8 950 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Kenia – Wielka Piątka

Wycieczkę po Kenii rozpoczniemy od wizyty w Parku Narodowym Góry Kenii. Następnie udamy się do Parku Narodowego Jeziora Nakuru, w którym można spotkać zwierzęta z Wielkiej Piątki oraz uroczyście przekroczymy równik. Odwiedzimy również Park Narodowy Jezioro Bogoria, Jezioro Naivasha oraz Rezerwat Masai Mara. Zwiedzimy również Nairobi oraz Mombasę. W Kenii spędzimy dwanaście dni.

Cena: 12 940 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Wysoko Na Równiku

Ostatnia propozycja to dwutygodniowa wycieczka objazdowa, którą rozpoczniemy w Parku Narodowym Mount Kenya. Udamy się również w pieszą wycieczkę w okolice równika. Odwiedzimy Rezerwat Samburu oraz Park Narodowy Marsabit. Dotrzemy do Jeziora Turkana a także do Loiyangalani – miejscowości „na końcu świata”

Cena: 16 790 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

AF