5 specjalnych ofert Spa dla par

5 Komentarzy
6 Zdjęć
Niedziela, 19-04-2009

5 specjalnych ofert Spa dla par

Pobyt w Spa jest wspaniałym pomysłem na spędzenie romantycznych chwil tylko we dwoje. Relaksacyjne zabiegi będą doskonałym dopełnieniem niezapomnianego pobytu w luksusowym hotelu Spa. Poniżej pięć specjalnych ofert dla par.

Romantyczny Weekend

5 specjalnych ofert Spa dla par

Pakiet Romantyczny Weekend oferuje Hotel Piramida w Tychach. Pobyt obejmuje dwa noclegi w pokoju dwuosobowym o podwyższonym standardzie. W cenę wliczone są również dwa śniadania oraz romantyczne obiadokolacje przy świecach i z kieliszkiem wybornego wina. Zakochani będą mogli poddać się m.in. terapii energetyzująco – relaksacyjnej w Podziemiach Ozyrysa oraz terapii pobudzającej siły witalne w Piramidionie.

Cena: za pobyt dla dwóch osób od 1 200 zł do 2 050 zł
Szczegóły na stronie internetowej hotelu

Program dla Nowożeńców

5 specjalnych ofert Spa dla par

Program dla Nowożeńców oferuje Hotel Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Obejmuje on pięć nocy w komfortowym pokoju oraz całodzienne wyżywienie w hotelowej restauracji. Para będzie miała zapewnione nieograniczone korzystanie z Centrum Spa. Ponadto w cenę wliczone są m.in. masaże Spa gorącymi kamieniami oraz zabiegi Spa relaksująco-energizujące.

Cena: pokój 2 – osobowy Lux: 5 600 zł, apartament 2 – osobowy: 7 730 zł
Szczegóły na stronie internetowej hotelu

Romantyczny Weekend We Dwoje

5 specjalnych ofert Spa dla par

Romantyczny Weekend We Dwoje można spędzić w hotelu Sympozjum w Krakowie. Na parę czeka pokój dla dwóch osób z łożem małżeńskim oraz powitalny Aperitif: „Purpurowy Eliksir Miłości”. Nie zabraknie również romantycznej kolacji przy wykwintnie nakrytym stoliku, a następnego ranka śniadania do łóżka. Kryształowe Spa oferuje Pakiet dla dwojga, w skład którego oprócz specjalnych zabiegów Dla NIEJ i Dla NIEGO wchodzi nieograniczony dostęp do sauny, basenu i jacuzzi.

Cena: Romantyczny Weekend We Dwoje : 690 zł, Pakiet Dla NIEJ: 350 zł, Pakiet Dla NIEGO: 350 zł
Szczegóły na stronie internetowej hotelu 

Romantyczna Wyprawa Dla Dwojga

5 specjalnych ofert Spa dla par

Niezapomniane chwile Romantycznej Wyprawy Dla Dwojga można spędzić w zaciszu Hotelu Dwór Oliwski. Dwudniowy pobyt obejmuje m.in. nocleg w luksusowym pokoju dwuosobowym, wykwintną romantyczną kolację z aperitifem oraz mleczną kąpiel w świetle świec. Para podda się również relaksacyjnym masażom całościowym oraz będzie mogła korzystać z hotelowego Spa.

Cena: 1 334 zł
Szczegóły na stronie internetowej hotelu

Do Zakochania Jeden Krok

5 specjalnych ofert Spa dla par

Program pobytowy Spa „Do Zakochania Jeden Krok” oferuje Hotel Klimczok Resort & Spa w Szczyrku. Obejmuje on dwa noclegi w apartamencie z prywatnym tarasem, dwa śniadania serwowane do łóżka oraz romantyczną i afrodyzjakalną kolację. Na panią czeka ekskluzywny masaż DE LA MER, natomiast na pana masaż gorącymi i zimnymi kamieniami pochodzenia wulkanicznego. Para będzie mogła również poddać się muzykoterapii oraz wybrać się na seans zapachowy.

Cena: 2 200 zł
Szczegóły na stronie internetowej hotelu.

AF

 • Niedz., 19-04-2009 gość
  Ale dziadostwo!
  1. Tychy jako miejsce romantycznego weekendu? Chyba niezbyt mozna dac sie poniesc.......
  2. Eris to juz kolejny raz........nuda i beznadzieja! Nigdy!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-04-2009 gość
  moda na spa jest dla mnie niezrozumiała i kojarzy się tylko z babkami.W weekend to ja wole sie narobac niż relaksująco-energizujące coś tam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-04-2009 wolly
  byłem w Dworze Oliwskim bajka choć ceny również z bajki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-04-2009 gość
  www.hotelmlynklekotki.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-02-2011 gość
  fajnie wybrać się za miasto na weekend ale w warszawie też w niektórych salonach mają ciekawe oferty dla dwojga, np. widziałam ostatnio że w spa cece jest specjalny pakiet, dla niej peeling i masaż a dla niego masaż i wanna z hydromasażem. Zastanawiam się nad takim wypadem, bo sama często tam korzystam z różnych zabiegów i zawsze jestem zadowolona, pozostaje mi tylko namówienie chłopaka...z tym może być już gorzej eh. Ale spróbuję ;)
  Odpowiedz Zgłoś