5 pakietów SPA dla mamy z dzieckiem

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 25-10-2009

5 pakietów SPA dla mamy z dzieckiem

Hotele SPA w Polsce oferują młodym mamom z dzieckiem wspaniały odpoczynek połączony z odnową biologiczną. W czasie, kiedy mama poddaje się relaksującym zabiegom, dziecko ma zapewnioną profesjonalną i bezpłatną opiekę.

Nowa Mama

Jest to trzydniowy pakiet, który oferuje Jelenia Struga SPA RESORT, położony w sercu Karkonoszy. Mamy będą mogły się poddać m.in. takim zabiegom jak: Meso system (profesjonalny zabieg o intensywnym działaniu anty-cellulitowym), Body Work (całościowy masaż ciała) oraz Hydra system (zabieg kosmetyczny na twarz).

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym 2 879 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl 

Bobas w Spa – Regeneracja dla Młodej Mamy

Pakiet zawiera pięć noclegów w komfortowym hotelu Lubicz w Ustce. W ramach Wellness & Spa mamy poddadzą się zabiegowi firmowemu na twarz, zabiegom pielęgnacyjnym stóp i dłoni oraz relaksującym i wyszczuplającym masażom. Będą mogły również korzystać z Centrum Rekreacji.

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym 3 732 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl

Mama w SPA

Pakiet ten oferowany jest przez Hotel Amax położony na Mazurach w Mikołajkach. Obejmuje m.in. wyciszający masaż całego ciała, zabieg na ciało lub na twarz, zabieg pielęgnacyjny skóry dłoni i paznokci oraz relaksującą kąpiel z olejkiem eterycznym, połączoną z hydromasażem i aromaterapią. Oprócz codziennego wyżywienia, dla mamy sałatka owocowa i słodka niespodzianka dla dziecka. Pakiet obejmuje trzy dni.

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym 1 029 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl 

Family Life

Jest to wypoczynkowy trzydniowy pakiet dla całej rodziny. Hotel Klimczok w Beskidach w Szczyrku przygotował wiele atrakcji takich jak:  pakiet zabiegów dla mamy lub taty, masaże całościowe i kręgosłupa, muzykoterapię, zabawy dla dzieci na basenie lub Figolparku, godzinę gry na kręgielni i naukę gotowania dla dzieci. Rodzina może również korzystać z zaplecza odnowy biologicznej.

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym 1 485 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl 

Tydzień dla Zdrowia Matki z Dzieckiem

Klinika Zdrowia i Urody Villa Park w Ciechocinku przygotowała tygodniowy odpoczynek połączony z odnową biologiczną. Pakiet obejmuje konsultację lekarską, 530 zł do wykorzystania w Klinice Zdrowia i Urody, kąpiele w basenie i jacuzzi solankowym oraz opiekę nad dzieckiem. W skład zapewnionego wyżywienia wchodzą śniadania oraz 300 zł do wykorzystania w hotelowej restauracji.

Cena: 2 osoby w pokoju dwuosobowym 3 479 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl 

AF

  • Pn., 03-09-2012 milka_ccc
    fajny program animacyhny mają w Hotelu Dosłońce-moja mała Kaśka nie chciałą sie oderwać od animatorki. wycieczki do lasu, ściezka zdrowia, spacer na wieze widokową, szukanie skarbów, gra w piłke i cała masa animacji basenowych
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 03-10-2012 phoebe82_82
    ja muszę pochwalić Primaverę w Jastrzębiej Górze :) są rewelacyjnie przygotowani na przyjęcie rodzin z dzieciakami. maluchy mają do dyspozycji park wodny, ścianki wspinaczkowe i temu podobne bajery :D bardzo fajne miejsce, polecam!
    Odpowiedz Zgłoś
1 2