5 pakietów ajurwedyjskich

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 14-09-2009

5 pakietów ajurwedyjskich

Ajurweda to świadome dążenie człowieka do pełnej równowagi na poziomie ciała, umysłu i ducha. Jest to życiowa wiedza o uzdrawianiu, a masaże ajurwedyjskie są doskonałą, relaksującą terapią.

Pakiet Ajurwedyjski – Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Pakiet Ajurwedyjski oprócz nieograniczonego korzystania z Centrum SPA, obejmuje szereg zabiegów. Wśród nich: peeling solny, klasyczny masaż Ajurwedyjski, Ajurwedyjski masaż stemplami, masaż witalny z Dahara oraz beauty ceremony. Aby optymalnie zaplanować zabiegi, hotel proponuje rezerwację minimum 5 noclegów.

Cena: 1 120 zł
Szczegóły na stronie hotelu  

Ajurwedyjska Harmonia – Hotel Lidia SPA&Wellness Darłówko Zachodnie

Pakiet obejmuje relaksujący zabieg na twarz – Aromatherapy Treatment, trzy masaże Ajurweda, kąpiel z olejkami w Kapsule SPA oraz trzy seanse w Grocie Solnej. Bezpłatnie można również korzystać z basenów, jacuzzi i łaźni parowej. Program zaplanowany jest na osiem dni.

Cena: w zależności od standardu pokoju od 1 970 zł do 3 640 zł
Szczegóły na stronie hotelu 

Weekend z Ajurwedą – Dworek nad Regą Nowielice

W ramach pakietu zapewnione są dwa noclegi ze śniadaniem oraz dwie obiadokolacje przy świecach i lampce wina. Uczestnicy programu zostaną poddani ajurwedyjskiemu zabiegowi na twarz wraz z masażem twarzy oraz masażowi tradycyjnemu Abyanga. Mają również zapewnioną kąpiel ziołową oraz korzystanie z basenu  i sauny.

Cena: w zależności od sezonu i standardu pokoju od 696 zł do 1 076 zł
Szczegóły na stronie hotelu 

Pakiet Ajurwedyjski – Hotel Aurora Międzyzdroje

Pakiet obejmuje sześć noclegów ze śniadaniem. Na proponowany program składa się masaż całego ciała, odprężający masaż na „3-cie oko”, kąpiel ajurwedyjska, zabieg na twarz oraz zabieg Pada.

Cena: 1 900 zł
Szczegóły na stronie hotelu 

Ajurweda – Elbresidenz Bad Schandau

Hotel położony jest w najstarszym i najpopularniejszym regionie SPA w Szwajcarii Saksońskiej. Pakiet obejmuje zabieg Ajurwedy, regenerującą wizytę w łaźni parowej, masaż całego ciała oraz masaż głowy. Uczestnicy programu mają zapewnione w hotelu cztery noclegi z wyżywieniem.

Cena: od 2 118 zł
Szczegóły na stronie wySPAzdrowia.pl 

AF

 • Niedz., 13-09-2009 Kevin
  Jeszcze zajęcia Scjentologiczne by się przydały.
  I osiągniemy pełną harmonię.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-09-2009 gość
  Jeśli chodzi o ajurwede to polocem Sri Lanke. ;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-09-2009 gość
  znowu eris - luksus dla kloszarda
  Odpowiedz Zgłoś