5 ofert hoteli w Zakopanem

18 Komentarzy
10 Zdjęć
Środa, 14-11-2007

5 ofert hoteli w Zakopanem

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester zbliżają się wielkimi krokami. Dla osób, które zastanawiają się jeszcze nad miejscem spędzenia tych wolnych od pracy dni, przedstawiam pięć ofert hoteli w Zakopanem. Miasto w tych dniach wygląda uroczo i jest pełne turystów, ale jeśli nie lubisz zgiełku możesz oczywiście wybrać inny sprzyjający Ci termin.

Hotel Mercure

5 ofert hoteli w Zakopanem

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane położony jest poza centrum (2 km), na słonecznym stoku Gubałówki, skąd roztacza się piękny widok na Tatry. Tuż obok hotelu znajdują się dwa nowoczesne wyciągi krzesełkowe na Gubałówkę, które zimą służą narciarzom, a latem umożliwiają spacer Pogórzem Gubałowskim. W hotelu dostępne są m.in. basen, sauna, solarium, masaż, maszyny aerobowe, bar tlenowy, sala gier i kort tenisowy ziemny.

Cena: pakiety - świąteczny 4-dniowy w cenie ok. 1 880 zł za pokój dwuosobowy i sylwestrowy 5-dniowy w cenie ok. 5 600 zł za pokój dwuosobowy.

Więcej informacji i zdjęć na stronie internetowej hotelu Mercure.

Hotel Belvedere

5 ofert hoteli w Zakopanem

5 ofert hoteli w Zakopanem

Belvedere to 4-gwiazdkowy, luksusowy hotel, położony w spokojnej dzielnicy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Narodowego Parku Tatrzańskiego. Zlokalizowany jest tuż przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich - Dolinie Białego. Spacer na Krupówki zajmuje jedynie 10 minut. Hotel zapewnia wiele atrakcji, m.in. Centrum Wodne: basen, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnię, jacuzzi, Centrum Termalne: sauna fińska, turecka i na podczerwień, łaźnia rzymska, Centrum Sportowe: siłownia, sala gimnastyczna, squash, bilard, kręgielnia, wirtualny golf. W hotelu znajduje się również Morski Instytut Zdrowia i Urody Thalgo, który oferuje szeroki wachlarz zabiegów odnowy biologicznej.

Cena: za dobę w okresie świątecznym wynosi 960 zł za pokój, natomiast w okresie sylwestrowym 1 240 zł za pokój.

Więcej informacji i zdjęć na stronie internetowej hotelu Belvedere.

Hotel Sabała

5 ofert hoteli w Zakopanem

5 ofert hoteli w Zakopanem

Hotel Sabała wpisany jest w rejestr zabytków architektury góralskiej. Wybudowany został w 1894 roku i jest najstarszym hotelem w Zakopanem. W ostatnich latach przeszedł gruntowną renowację. Największym atutem Sabały jest lokalizacja - na samym środku Krupówek, a z jego tarasu podziwiać można piękną panoramę Tatr. W swojej części rekreacyjnej hotel zachęca do korzystania między innymi z basenu, sauny, jacuzzi i solarium.

Cena: za dobę ze śniadaniem w okresie świątecznym i sylwestrowym około 390 - 680 zł

Więcej informacji i zdjęć na stronie internetowej hotelu Sabała.

Villa Marilor

5 ofert hoteli w Zakopanem

5 ofert hoteli w Zakopanem

5 ofert hoteli w Zakopanem

Hotel Villa Marilor mieści się w pałacyku wpisanym do Rejestru Zabytków. Ten eklektyczny budynek wzniesiony został w 1912 roku. W hotelu do dyspozycji jest: jacuzzi, sauna, solarium i trawiasty kort tenisowy. Villa Marilor usytuowana jest w centrum Zakopanego, przy ulicy Kościuszki. Pomimo tego, że znajduje się w centrum miasta, panuje tu spokój i cisza. Obiekt otoczony jest bowiem zabytkowym parkiem o powierzchni około 2 ha. Minimalny okres pobytu w sezonie wysokim czyli zarówno świątecznym jak i sylwestrowym to 4 doby.

Cena: za dobę w pokoju dwuosobowym, w okresie świątecznym i sylwestrowym trzeba zapłacić od 750 zł

Więcej informacji i zdjęć na stronie internetowej hotelu Marilor.

Grand Hotel Stamary

5 ofert hoteli w Zakopanem

Zakopiański, luksusowy Grand Hotel Stamary usytuowany jest w centrum Zakopanego w odległości 300 metrów od Krupówek. W grudniu 2006 roku do użytku  zostało oddane nowoczesne Centrum Wellness & SPA, w którym szczególne wrażenie robi pływalnia z systemem hydroterapii w formie gejzerów, wodospadów, kaskad i masaży podwodnych oraz duże, funkcjonalne jacuzzi. Integralną częścią SPA jest zespół saun, w tym sauna fińska i turecka oraz kabina na podczerwień, połączone z pokojem relaksu, który wprowadza w nastrój wyciszenia. Hotelowe centrum SPA oferuje szeroką gamę specjalistycznych zabiegów, uwzględniających najwyższe wymagania oraz światowe trendy Wellness.
Cena: w tym okresie możliwy jest wyłącznie wykup pakietu świątecznego w cenie od 1 869 zł za 7 dni od osoby lub sylwestrowego 3 069 zł za 7 dni od osoby.

Więcej informacji i zdjęć na stronie internetowej hotelu Stamary.

AZK

 • Śr., 14-11-2007 SpEEd Krakow
  W Belvedere byłem- nawet fajny, ale od dłuższego czasu nie lubię Zakopanego- za duży tłok
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-11-2007 LiZZy
  Na święta tylko mój Kraków;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-11-2007 gość
  5600 za sylwestra... za ta kase mam hawaje :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-11-2007 gość
  2 tygodnie w USA Floryda (Disney World, Sea World i Universal Studio) za TĄ KASĘ, albo super zabawa w Las Vegas, a może Alpy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-11-2007 sqra
  Nie lubię Zakopanego :/ Za dużo ludzi, hałasu, szpanerów z Warszawki, a Sylwester, którego tam spędziłam 2 lata temu był jednym z najgorszych.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-11-2007 mgr sztuki
  Im częściej sypiam w hotelch tym większą mam fobię łóżkową tzn. kto z niego wcześniej korzystał...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-11-2007 Ona_30
  bylam rok temu na X-mas w hotelu SABALA i polecam go wszystkim!przesympatyczna atmosfera,jedzenie przepyszne,karczma znakomita-ten widok na Krupowki...+zatrudniaja nawet gorali aby przygrywali do kolacji;basenik przyjemny,choc woda zimna(!),wszystko na 6+:)))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-11-2007 NOTODO
  jak mozna spedzac najbardziej rodzinne ze swiat poza domem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-11-2007 cherri
  Święta Bożego Narodzenia tylko w domciu, a Wielkanocne zawsze w górach.Hotel KASPROWY wspominam z rozrzewnieniem, bo tam spędziłam upojny tydzień z moim eksiem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-11-2007 Ona_30
  NOTODO (Środa, 14-11-2007) napisał:  jak mozna spedzac najbardziej rodzinne ze swiat poza domem


  przepraszam,zapomnialam dodac,byla to X-mas firmowa tydzien przed swietami
  Odpowiedz Zgłoś
1 2