5 ekspresów do kawy

14 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 13-08-2008

5 ekspresów do kawy
Komu nie marzy się rano idealnie zaparzona kawa? Piękny aromat i smak kawy uzyskamy dzięki prezentowanym poniżej ekspresom do kawy. Będą one również elegancką ozdobą naszej kuchni.

Saeco Incanto De Luxe

Ekskluzywny, srebrny Incanto De Luxe to ekspres wyposażony we wszystkie możliwe udogodnienia. Dzięki systemowi SBS mamy możliwość zaparzenia każdego rodzaju kawy, m.in. idealne cappuccino zapewni nam przystawka Panarello. W komplecie do ekspresu dostaniemy elegancką tacę do odstawiania filiżanek. 

Cena: 2 499 zł                                                                                                                              
Szczegóły na stronie Serwis kawowy.

Saeco Primea Ring

5 ekspresów do kawy
Ekspres Primea Ring to projekt firmy BMW i technologia SAECO. Za pomocą tego ciśnieniowego ekspresu możemy przygotować cappuccino cafe creme, espresso lub ristretto. Model ten ma wbudowany pojemnik na mleko. Kontrolę nad parzoną kawą zapewni nam wygodny cyfrowy wyświetlacz.

Cena: 3 399 zł
Szczegóły na stronie Serwis kawowy.

Diva, Casa Bugatti

5 ekspresów do kawy
Złoty ciśnieniowy ekspres do kawy Diva firmy Casa Bugatti pozwala zaparzyć prawdziwe włoskie espresso. Dzięki dwóm uchwytom można parzyć kawę z saszetek lub mieloną. Na górze ekspresu zamontowano płytę grzewczą do podgrzewania filiżanek, a na widocznym z przodu zegarze wyświetlane jest ciśnienie pompy.

Cena: 3 289 zł
Szczegóły na stronie Smak Prostoty.

Grand Romantica, La Pavoni

5 ekspresów do kawy
Jest to klasyczny model ekspresu z ręczną dźwignią. Ma on specjalną nasadkę do robienia kawy cappuccino. Dzięki zamontowanemu zbiornikowi o pojemności 1,6 litra mamy możliwość przyrządzenia jednorazowo 16 filiżanek kawy. Średni czas podgrzewania wynosi pięć minut.

Cena: 4 399 zł
Szczegóły na stronie Manoman.

Cellini, La Pavoni

5 ekspresów do kawy
Półautomatyczny ekspres do kawy Cellini łączy zaawansowaną technologię z oryginalnym wyglądem zaprojektowanym przez Carlo Galizzi. Model ten wykończony jest błękitną metalową obudową z przełącznikiem przechylnym. Posiada on zbiornik o pojemności 1,25 litra.

Cena: 2 099 zł
Szczegóły na stronie Manoman.

AF

 • Czw., 14-08-2008 gość
  kocham pic kawę,ale taki ekspres to tylko marzenie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 malgorzatka
  Najlepsze sa ekspresy Jury badz DeLonghi
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-08-2008 Malgorzatka
  A ristretto jest mocniejsza od espresso, wiecej kawy, mniej wody
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-07-2012 Gość
  hahah Jura, śmiech na sali ;)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2