5 ekspresów do kawy

14 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 13-08-2008

5 ekspresów do kawy
Komu nie marzy się rano idealnie zaparzona kawa? Piękny aromat i smak kawy uzyskamy dzięki prezentowanym poniżej ekspresom do kawy. Będą one również elegancką ozdobą naszej kuchni.

Saeco Incanto De Luxe

Ekskluzywny, srebrny Incanto De Luxe to ekspres wyposażony we wszystkie możliwe udogodnienia. Dzięki systemowi SBS mamy możliwość zaparzenia każdego rodzaju kawy, m.in. idealne cappuccino zapewni nam przystawka Panarello. W komplecie do ekspresu dostaniemy elegancką tacę do odstawiania filiżanek. 

Cena: 2 499 zł                                                                                                                              
Szczegóły na stronie Serwis kawowy.

Saeco Primea Ring

5 ekspresów do kawy
Ekspres Primea Ring to projekt firmy BMW i technologia SAECO. Za pomocą tego ciśnieniowego ekspresu możemy przygotować cappuccino cafe creme, espresso lub ristretto. Model ten ma wbudowany pojemnik na mleko. Kontrolę nad parzoną kawą zapewni nam wygodny cyfrowy wyświetlacz.

Cena: 3 399 zł
Szczegóły na stronie Serwis kawowy.

Diva, Casa Bugatti

5 ekspresów do kawy
Złoty ciśnieniowy ekspres do kawy Diva firmy Casa Bugatti pozwala zaparzyć prawdziwe włoskie espresso. Dzięki dwóm uchwytom można parzyć kawę z saszetek lub mieloną. Na górze ekspresu zamontowano płytę grzewczą do podgrzewania filiżanek, a na widocznym z przodu zegarze wyświetlane jest ciśnienie pompy.

Cena: 3 289 zł
Szczegóły na stronie Smak Prostoty.

Grand Romantica, La Pavoni

5 ekspresów do kawy
Jest to klasyczny model ekspresu z ręczną dźwignią. Ma on specjalną nasadkę do robienia kawy cappuccino. Dzięki zamontowanemu zbiornikowi o pojemności 1,6 litra mamy możliwość przyrządzenia jednorazowo 16 filiżanek kawy. Średni czas podgrzewania wynosi pięć minut.

Cena: 4 399 zł
Szczegóły na stronie Manoman.

Cellini, La Pavoni

5 ekspresów do kawy
Półautomatyczny ekspres do kawy Cellini łączy zaawansowaną technologię z oryginalnym wyglądem zaprojektowanym przez Carlo Galizzi. Model ten wykończony jest błękitną metalową obudową z przełącznikiem przechylnym. Posiada on zbiornik o pojemności 1,25 litra.

Cena: 2 099 zł
Szczegóły na stronie Manoman.

AF

 • Śr., 13-08-2008 Cobolt
  nie sa to jakos powalajace ekspresy raczej malo luksusowe moze nie liczac tego w pelni manualnego no i nie ma zadnego szwajcarskiego ekspresu do kawy na przyklad firmy "Jura", która specjalizuje sie w ekskluzywnym sprzecie AGD
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 rich
  2 mi odpowiada..,chiałabym jescze funkcje late.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  Ja ma Jura Z5 i to jest najlepszy z dostepnych ekspresow do kawy na rynku
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  nie polecam ekspresów saeco. miałem jeden i może tylko miesiąc był używany, potem trzeba było jeździć tylko po serwisach, aż w końcu go zwróciłem. wiem, że wiele osób już tak miało z tymi ekspresami.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 GOLEBICA
  Cobolt (Środa, 13-08-2008) napisał:  nie sa to jakos powalajace ekspresy raczej malo luksusowe moze nie liczac tego w pelni manualnego no i nie ma zadnego szwajcarskiego ekspresu do kawy na przyklad firmy "Jura", która specjalizuje sie w ekskluzywnym sprzecie AGD  POPIERAM NIE MA POROWNANIA Z JURA !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 GOLEBICA
  gość (Środa, 13-08-2008) napisał:  Ja ma Jura Z5 i to jest najlepszy z dostepnych ekspresow do kawy na rynku


  OJ TAK !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 Asia z Warszawy
  Mam Saeco Primea - jeśli ktoś lubi dobrą kawę polecam ten sprzęt. Oczywiście trzeba się przy nim trochę pobawić - zmieniać filtr do wody, wysypywać przeparzone krążki kawy ze "śmietniczka" w ekspresie, smarować go co jakiś czas. Ale naprawde warto.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  stylowe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-08-2008 gość
  Asia z Warszawy (Środa, 13-08-2008) napisał:  Mam Saeco Primea - jeśli ktoś lubi dobrą kawę polecam ten sprzęt. Oczywiście trzeba się przy nim trochę pobawić - zmieniać filtr do wody, wysypywać przeparzone krążki kawy ze "śmietniczka" w ekspresie, smarować go co jakiś czas. Ale naprawde warto.


  Przeparzone krążki to trzeba wyrzucać w każdym domowym ciśnieniowym ekspresie posiadającym zbiorniczek z korbą zaciskającą. Właśnie udowodniłeś, że nie masz żadnego ekspresu. Usłyszałeś, albo podpatrzyłeś gdzieś, jak robi się espresso w ciśnieniówce i udajesz eksperta.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-08-2008 gość
  kawa ristretto proszę o wyjaśnienie jak ato kawa
  Odpowiedz Zgłoś
1 2