5 drobiazgów, które na zawsze odmienią Twoją kuchnię

5 Komentarzy
0 Zdjęć
Czwartek, 15-03-2012

Wiele osób uważa, że kuchnia powinna być jak najbardziej klasyczna i tradycyjna, ale to niepozorne drobiazgi i nietypowe „wynalazki” sprawiają, że przyrządzanie ulubionych posiłków i deserów jest szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Oto kilka, które musisz wypróbować.

Fiskars – dwuczęściowy zestaw do obierania owoców (Cena: 20 zł), czyli dwie silikonowe obręcze, które ułatwią oddzielenie miąższu od skórki lub usunięcie dużych pestek z owocu, rzecz idealna do awokado, kiwi czy mango
http://homeware.fiskars.com/Lekue - Kit Macaron (Cena: 150 zł), czyli zestaw ułatwiający przygotowanie francuskich makaroników z praktyczną, silikonową podkładką do pieczenia i dozownikiem ciasta.
http://www.lekue.es/

MPM - Pizza-grill MOP-03 (Cena: 204 zł), czyli sprzęt dla zwolenników teorii, że najlepsza pizza to ta wykonana samodzielnie, dzięki niemu o kompozycji dodatków można zdecydować w ostatniej chwili, piekąc pizzę na stole w jadalni lub ogrodzie.
http://mpm.pl/Kuchenprofi - palnik do Creme Brulee plus 4 miseczki (Cena: 230 zł) dla każdego, kto choć raz spróbował deseru z chrupiącą, cukrową skorupką i nie może o nim zapomnieć.
http://www.kuechenprofi.dePrepara - Herb Savor (Cena: 190 zł), czyli pojemnik do przechowywania świeżych ziół, dzięki któremu zapanowanie nad „ciętą zielenią” i przedłużenie jej świeżości (nawet do 3 tygodni) nie będzie już kłopotem.
http://www.prepara.com/

AG

 • Czw., 15-03-2012 Gość
  To do zielska - genialna sprawa. Nigdy nie wiem co zrobić z pęczkiem świeżego koperku - w kubeczku do lodówki? Bez sensu...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-03-2012 Gość
  Awokado super!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-03-2012 Gość
  Podoba mi się ten pojemnik na zioła, palnik co creme brulee i urządzenie do wypieku pizzy, które jest całkiem fajne, ale jak ma się dobry piekarnik to zbyteczne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-03-2012 Gość
  Interes do makaroników już jest moj!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-03-2012 tak tak,
  jakby chcieć kupować te wszystkie pierdułki to w końcu z kuchni trzeba by uciekać, spoko obywam się bez takich "wynalazków"
  Odpowiedz Zgłoś