30 milionów funtów Adele

0 Komentarzy
4 Zdjęcia
Sobota, 13-04-2013

Adele trafiła na szczyt listy najbogatszych muzyków Wielkiej Brytanii przed trzydziestką. Wokalistka otwiera ranking milionerów przygotowany przez Sunday Times fortuną 30 milionów funtów.

To był dobry rok dla Adele. Urodziny pierwszego dziecka, ślubne plany, najlepiej sprzedający się album na świecie i Oscar za tytułowy utwór do ostatniego filmu o Jamesie Bondzie. Pierwsze miejsce na prestiżowej liście młodych bogaczy jest efektownym potwierdzeniem pasma imponujących sukcesów wokalistki. 

Druga w spisie milionerów jest Cheryl Cole z fortuną 14 milionów funtów. Trzecie miejsce dzielą Katie Melua i Leona Lewis, każda z majątkiem wartym 12 milionów funtów. Debiutantem na liście jest zespół One Direction. Panowie razem mogą się pochwalić 25 milionami funtów, każdy 5 milionami. 

Pomijając kategorię wiekową, na szczycie listy najbogatszych muzyków Wielkiej Brytanii jest Paul McCartney. Były Beatles razem z żoną Nancy Shevell dysponują majątkiem wartym 680 milionów funtów. Tuż za nim są Andrew Lloyd Webber (620 milionów funtów), członkowie U2 (520 milionów funtów), Elton John (240 milionów funtów), David i Victoria Beckham (200 milionów funtów) i Mick Jagger (200 milionów funtów).

Zobacz również jak zmieniał sie styl Adele.

AW

30 milionów funtów Adele

Adele została najbogatszą wokalistką Wielkiej Brytanii przed trzydziestką

  • 30 milionów funtów Adele
  • 30 milionów funtów Adele
  • 30 milionów funtów Adele
  • 30 milionów funtów Adele