Zrób sobie krótki wypad

4 Komentarze
8 Zdjęć
Środa, 25-04-2012

Kilkudniowe wycieczki czy nawet krótkie, parogodzinne wyjazdy za miasto są opcją nie tylko dla zapracowanych, ale przede wszystkim dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią monotonii i długich pobytów w jednym miejscu. Takie szybkie urlopy docenia się dopiero po powrocie. Nawet pozornie niewielka zmiana otoczenia i chwile spędzone w innym miejscu, niż te dobrze nam znane, potrafią okazać się zbawienne.

Dlaczego zatem warto zorganizować chociażby ekspresowy wypad za miasto? Szybkie wycieczki nie zmuszają nas zazwyczaj do podjęcia decyzji na długo przed wyjazdem. Można przecież wykorzystać weekend i w ten sposób zachować urlop na inne okazje, np. wakacje latem. Dwie noce z dala od domu są wystarczające aby trochę podładować baterie oraz wrócić do pracy z większą produktywnością. Nie trzeba też korzystać z hoteli i drogich lotów. Wiele fajnych miejsc nie wymaga przemierzania kilometrów i męczących podróży. Ceny, zwłaszcza poza sezonem wypoczynkowym, są na pewno bardziej przyjazne. Przy okazji takiego weekendowego wypadu można odwiedzić znajomych w innych miastach, nadrabiając towarzyskie zaległości oraz spędzając miło czas. Nowe miejsca i ludzie poszerzają horyzonty. To dzięki takiemu doświadczaniu dzieją się często spontanicznie zaaranżowane sytuacje, które wspominamy potem przez długie lata.

EM

 • Śr., 25-04-2012 turystka
  kocham przyrode, kazda wolna chwile dziele z natura , to o czym tekst popieram co do joty. Wymowne zdjecia.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-04-2012 Gość
  Jadę do lasu w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że pogoda dopisze tak jak zapowiadają.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-05-2012 Karina
  A ja kocham Tatry i zawsze kiedy tylko mogę to jadę w góry.Mam swoją ulubioną miejscówkę gdzie zawsze się zatrzymuję(apartament solny).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-05-2012 Gość
  Mam takie miejsce nad Bzura cisza, ptaki, i cudne powietrze ,bosko
  Odpowiedz Zgłoś