Znamy półfinalistów Fashion Designer Awards

0 Komentarzy
0 Zdjęć
Sobota, 10-03-2012

Kwalifikacje do czwartej edycji Fashion Designer Awards zostały zakończone. Do półfinału konkursu przechodzą: Ola Bajer z Warszawy, Iza Paulina Bannach z Torunia, Robert Czerwik z Częstochowy, Monika Czesak z Gdańska, Witold Dmytrów z Poznania, Julia Juszyńska z Jaktorowa, Katarzyna Kalicka z Izabelina, Anna Kopeć z Warszawy, Marta Kuba z Janowca, Ola Kucharczyk z Warszawy, Halina Lazhenchikova z Warszawy, Małgorzata Łobanowska z Warszawy, Roman Marchewka z Mansfiel, Oksana Pastuszka z Pabianic, Joanna Samolewicz z Łodzi, Zuzanna Szamocka z Zalesia Górnego, Sara Szczygielska z Warszawy, Maciej Trzmiel z Warszawy, Aleksandra Wawak & Karolina Czajkowska z Gdańska, Klaudyna Zygar z Kamionek koło Poznania.

Swój udział zgłosiło ponad 350 projektantów. Jury w składzie: Maciej Zień, duet Bohoboco, Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Lidia Popiel, Dorota Williams, Andrzej Foder, Marcin Świderek, Mikołaj Komar, Joanna Sokołowska-Pronobis wybrało finałową dwudziestkę.

Projekty zakwalifikowane do następnego etapu będziemy mogli zobaczyć 14 kwietnia w warszawskich Złotych Tarasach. Podczas pokazu wyłoniona zostanie finałowa dziesiątka.

http://www.fashiondesignerawards.com.pl/

AW