Złote Globy 2012 – przegląd kreacji

4 Komentarze
14 Zdjęć
Niedziela, 22-01-2012

Złote Globy to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie filmu i mody. Jeden z najbardziej wymagających czerwonych dywanów prezentuje spektakularne kreacje najważniejszych domów mody i bezlitośnie obnaża każdą stylistyczną porażkę.

Przedstawiamy żeńską filmową czołówkę, która nie zawiodła również w kwestii doboru stroju. Triumfowały Charlize Theron w sukni Dior Couture, Natalie Portman w Lanvin w odcieniu fuksji i Elle Macpherson w jasnej kreacji Zac Posen. Tradycyjnie już, uwagę zwróciła Tilda Swinton, miłośniczka krawieckiej awangardy i nietypowych rozwiązań. Aktorka wystąpiła w błękitnym zestawie Haider Ackermann, skrzyżowaniu wieczorowej sukni ze smokingiem. Uroczo prezentowała się Michelle Williams w sukni Jason Wu. Zamówienie we włoskim domu mody Gucci złożyły Salma Hayek i Jessica Alba. Mila Kunis, nowa twarz Diora, wystąpiła w kreacji domu mody, który reprezentuje. Julianne Moore postawiła na paryską klasykę Chanel. Tkane, beżowe przezroczystości Elie Saab Couture na czerwonym dywanie zaprezentowała Jessica Biel.

Bez większych zachwytów przeszły natomiast kreacje Nicole Kidman (jasna, dokładnie dopasowana do sylwetki suknia Versace), Kate Winslet (grzeczna, biało-czarna kreacja Jenny Packham) i Angeliny Jolie (Atelier Versace). Meryl Streep nie śmiemy krytykować. Laureatka tegorocznych Złotych Globów stylistyczne potknięcia nadrabia rolami filmowymi, które systematycznie dopisuje do historii kina.

Zdjęcia: Forum

AW

 • Śr., 18-01-2012 gosc
  Suknia i opaska Michelle Williams zostala uznana w US, za najwiekszy koszmar!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-01-2012 34all
  kij tam z filmami dla których odbyła się w ogóle ta cała impreza z nagrodami złotych globów. najważniejsze kiecki na dupie
  Dzizas -,-
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-01-2012 Gość
  Charlize Theron najpiękniejsza!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-01-2012 Gość
  za bardzo udziwniaja z tymi kiecami i w rezultacie nie ma nic ciekawego:/
  Odpowiedz Zgłoś