Żel samoopalający Power Bronze Biotherm

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 18-02-2008

Żel samoopalający Power Bronze Biotherm Dla mężczyzn, którzy żyją w pośpiechu, ale pragną mieć cerę o długotrwałej opaleniźnie, Biotherm opracował żel samoopalający, który zapewnia efekt zdrowej, muśniętej opalenizną skóry.

Nie od dziś wiadomo, że na solarium chadzają nie tylko panie. Nietrudno tam także spotkać młodych, chcących dobrze wyglądać mężczyzn. Jednak solaria nie są zdrowe, a ciągłe opalanie prowadzi do przedwczesnego zestarzenia się skóry. Dlatego preparaty brązujące i samoopalające są lepszą alternatywą.

W swojej formule żel samoopalający Power Bronze Biotherm zawiera odpowiednią dawkę DHA dla uzyskania efektu opalenizny intensywnej, ale jednocześnie o ultranaturalnej długotrwałości. Jego formuła jest wzbogacona czystą witaminą E, aby zwalczać niekorzystne efekty działania zanieczyszczeń środowiska. Formuła preparatu testowana pod kontrolą dermatologiczną, nie wysusza skóry i jest dostosowana do każdego jej typu.  Żel daje efekty już w 2 godziny po nałożeniu. Utrzymują się one do 7 dni.

Cena: 135 zł za 40 ml

Kupisz w perfumeriach oferujących kosmetyki Biotherm.

MWW

 • Pn., 18-02-2008 gość
  szkoda ze nie dla kobiet :) a jesli chodzi o facetów jak dobrze ze moj men ma ciemna karnacje ...nio moze zima sniada:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 20-02-2008 gość
  a czym sie rozni taki dla mezczyzn od takiego dla kobiet???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 09-03-2008 gość
  gość (Środa, 20-02-2008) napisał:  a czym sie rozni taki dla mezczyzn od takiego dla kobiet???


  Nie do wiary, że ktoś w dzisiejszych czasach zadaje jeszcze takie pytania.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 gość
  Juz sama nie wiem co jest lepsze samrowanie sie tego typu zelem czy chodzenie do solarium .Ale zdecydowanie jezeli chcemy chodzic do solarium wazne abysmy stosowali sie do tych porad-http://blog.rimmellondon.com.pl…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-10-2009 lola345
  męski naskórek inaczej się złuszcza i jest zupełnie inny, schodzi nierównomiernie...wiec ten zamoopalacz ma zapewne składnik dzięki, któremu facet nie wygląda jak krowa łaciata(co mogłoby się zdarzyć po zwykłym-dla kobiet).Ja jestem gorąco za tym rozwiązaniem!osobiscie marzę by mój facet byl nauralnie"opalony"-ciemna karnacja, tzw."południowiec",ale jeśli nie-niech używa np.takiego żelu.wole to niż bladość lup pieprzyki i rak skóry w przyszłości
  Odpowiedz Zgłoś