Zegarek Worldmaster Limited Edition Atlantic

20 Komentarzy
3 Zdjęcia
Środa, 04-03-2009

Zegarek Worldmaster Limited Edition Atlantic

Model Worldmaster Limited Edition wprowadzono na polski rynek z okazji 120. urodzin marki.

Atlantic Worldmaster 1888 Limited Edition wykonany został na wzór modelu tej marki z lat 50-tych. Dopełnieniem jego wyjątkowego charakteru jest oryginalny szwajcarski mechanizm z 1958 roku. Mechanizm ten jest całkowicie odrestaurowany, odnowiony i dostosowany do najbardziej rygorystycznych wymogów technicznych. Każdy z mechanizmów ma indywidualny numer seryjny.

Cena: 3 499 zł

Kupisz w salonach oferujących zegarki Atlantic.

Zegarek Worldmaster Limited Edition Atlantic

Zegarek Worldmaster Limited Edition Atlantic

MWW

 • Niedz., 08-03-2009 Zegarmistrz
  Taaaa...
  Że niby luksusowy zegarek? Marka Atlantic na zachód od Odry jest kompletnie nierozpoznawalna, a w samej Szwajcarii nie uświadczy się salonu z tą marką. Atlantic praktycznie od początku jest produkowany tylko i wyłącznie na wschód Europy, żeby zapełnić rynek "biednych krajów". Takie było założenie firmy po wojnie. Datą 1888 też niech nikt się nie sugeruje. To data założenia firmy produkującej zegarki, a nie data powstania Atlantica. Z tej daty korzysta jeszcze parę firm. Chociażby Roamer, Grovana, Certina i wiele, wiele innych, tanich marek zegarków.

  Co do autora newsa - nawet ruskie Poljoty, Wostoki i Rakiety miały i mają indywidualny numer seryjny.

  Rygorystyczne wymogi techniczne... W zegarku uważanym przez Szwajcarów za taniochę... Taaa... Chronometrem nie jest i zawsze będzie robił do 30 sekund różnicy na dobę. Tak po prostu mają mechaniczne zegarki. Natomiast taka różnica nie jest dopuszczalna przy kwarcowych zegarkach i to już od ceny 100 złotych.

  A właśnie - co do Szwajcarskości - według uregulowań prawnych Szwajcarii, za Szwajcarskie uznawane są zegarki, które powstają minimum w 10 proc. w Szwajcarii. Szwajcarom opłaca się wysyłać do Chin, czy Korei samoloty z drutem do cewek kwarcowych zegarków, żeby biedne rodziny wieczorem za dolara tygodniowo nawijały ręcznie drucik grubości 1/4 włosa ludzkiego na cewkę i przewozić to samolotem znów do Szwajcarii.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-03-2009 gość
  Zgadzam się, firma Atlantic nie jest w ogóle rozpoznawana na Zachodzie, ich rynek dolecowy to wschód. Według mnie te zegarki nic w sobie nie mają, ale to oczywiście kwestia gustu. nigdy bym takiego nie kupił
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-03-2009 gość
  to prawda, ze na zachodzie marka atlantic jest slabo rozpoznawalna. ten zegarek to zwykly mechaniczny chronograf z limitacja z okazji rocznicy, i cena nieadekwatna. www.zegarek.blogspot.com
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-04-2009 gość
  Ciężki i brzydki.... Może dla ministra odpowiedni, ale tak to nawet za darmo nie chcę go....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-05-2009 Maurice Lacroix
  Premia dla handlowca? Upominek z okazji jubileuszu? Nagroda w konkursie? Prezent dla partnera handlowego?
  http://rct.pl
  Sprzedaż b2b
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-05-2009 Łukasz
  Bardzo proszę o sprostowanie informacji o zegarku Atlantic Limited Edition 120 sztuk. Ten model kosztuje 4999 zł. Natomiast model 1888 kosztuje 3499zł.
  Pozdrawiam miłośników marki:))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-05-2009 Łukasz
  Bardzo mnie denerwują wypowiedzi rzekomych "znawców" szwajcarskich marek. Stwierdzenia napisane przez moich przedmówców świadczą jedynie o ich niewiedzy, małostkowości i prymitywizmie. Dla mnie zegarki po kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy to nie żaden prestiż marki, tylko wynik działań marketingowych i próba stworzenia aury wartości wokół danej marki, co pozwalać ciągnąć z głupich i naiwnych ludzi grube pieniądze. Tak więc proszę poważnie zastanowić się nad swoimi wypowiedziami, zanim je zechcecie zamieścić.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-07-2009 Marq
  Bardzo ładny zegarek.Tylko ta cena...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-07-2009 gość
  Najlepsze jest to że produkcja takiego zegarka nie przekracza 200zł...
  Nie ma to jak tworzenie aureoli wokół marki :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-11-2009 gość
  Redakcjo LUX LUX – wasz poziom wiedzy o czymkolwiek jest żenujący. Pomyliliście po raz kolejny zdjęcia i ich opisy. Na zdjęciu jest Model Worldmaster Chronograph Limited Edition a opis jest od zegarka Atlantic Worldmaster 1888 Limited Edition.
  Tu, na tej stronie powinno być napisane: "...Worldmaster Cronograph Limited Edition to zegarek z oryginalnym mechanizmem ETA Valjoux. Wyprodukowano zaledwie 120 sztuk tego modelu, każdy z indywidualnym numerem seryjnym. Ten z numerem 001 zarezerwowany jest dla Krzysztofa Hołowczyca, kierowcy rajdowego i ambasadora marki
  Atlantic. Worldmaster Limited Edition to klasyczny a zarazem sportowy design i najwyższej jakości parametry techniczne. Ponadto wszystkie elementy tego modelu wykonano z niezwykłą dbałością o każdy detal: koperta zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej, najwyższej jakości skórzany pasek ma zapięcie typu „butterfly” a wodoszczelność zegarka to 100 m..."

  Jesteście tak tandetni, niedbali i niechlujni w tym co robicie, że to porażka. Lepiej zamknijcie ten serwis.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2